Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bakker lefogyok cellulit...

Bakker lefogyok cellulit csomagban milyenek lehetnek a krémek? Pyruvat vagy a Cla fogyaszt?

Figyelt kérdés

Láttam sok csomagot,amik 25 000be kerülnek min.és ha boltban veszem meg pl. Pyruvat vagy cla sokkal kevesebbre jön ki.

Azok miért olcsóbbak?

Ez hatásosabb? Nem ugyanazok a hatásai?

Edzek,nem vagyok nagydarab,kb.3.4 kgt szeretnék leadni,kqjára is figyelek,de ezt annyian dicsérték.

Leginkább a cellulitos érdekelne. Láttam,hogy jár hozzá 2 krém,ami edzés előtt és utánra való.

De semmi nincs róla írva.. milyen krém lenne az,ami hasonló,vagyis erre a célra jó?

Gondolom az a lényege,hogy beindítja a keringést ,de minel edzés előtt és után is?


2018. ápr. 10. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A lifetilt - os cuccok azért drágák, mert nagy körülötte a felhajtás. A pyruvat, az csak pyruvat, a csomagolás, a körítés szabja az árakat.
2020. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!