Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Létezik hatékony szer?

Létezik hatékony szer?

Figyelt kérdés

30 kg plusz van rajtam kB. Azt, hogy tegyük rendbe az étrendet, mozogjunk stb, már nem segített. Sajnos én eszek.... Sokat ok nélkül, stressz, háttérgondok... . Olyan ez, mint az alkoholizmus vagy a dohányzás, csak ez a kajáról szól. És nagyon elegem van már ebből az egészből, hogy az életem egy diéta, koplalás. Ha tud valaki valami gyógyszerről, ami hatékony, de komolyan írja le.


Még csak véletlenül, sem szeretnék olyan sablonos és valódi mögöttes tartalom nélküli standard válaszokat olvasni, hogy csirke mell zöldségekkel, napi 6 apró étkezés és mozgás... Mert ehetetlen ételeken nem akarok élni, akkor inkább nem élek...


2020. ápr. 11. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Evésfüggő vagy, pszichés probléma. A stresszt kell előbb megszüntetned. Ha tudsz egy pszichológust keresni, akkor keress és járj el hozzá.


Gyenge akarattal rendelkezel, sajnos. Pedig fogyni kalória deficittel lehet. Kénytelen leszel kevesebbet enni ahhoz, hogy elkezd fogyni. Ez nem megy másképpen.

Mozogni is fontos ehhez természetesen.


Keress a neten evészavarral, evésfüggőséggel kapcsolatos pszichológiai előadásokat, anyagokat. Tanulmányozd.


Legyen erőd és kitartásod elérni a kitűzött célodat. Legyen motivációd is!

2020. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SZücsöm ***** válasza:

Hatalmas tévedésben vagy ha azt hiszed hogy a fogyáshoz neked csirkét kell enned. A csirkemellet azoknak "kell"(amúgy nekik se muszáj ehetnek mást is pl: lazac,pulyka stb) enniük akik izomtömeget akarnak növelni vagy szinten tartani.


Ha ugyan azt eszed mint eddig csak kevesebbet azaz KEVESEBB KALÓRIÁT VISZEL BE akkor már be fog indulni a fogyás.


Amúgy simán össze lehet állítani egy olyan étrendet ami finom is és egészséges vagy ha az embernek rohadtul nincs önuralma/jelleme (nem hajlandó semmilyen kompromisszumra) akkor is össze lehet dobni egy finom és valamennyire egészséges (egészségesebb) étrendet.


Az a baj hogy téveszméid vannak arról hogy hogyan kéne kinéznie egy (diétás) étrendnek és arról is hogy hogyan kéne táplálkozni úgy amblock mivel hatalmas blődségeket írtál le a kérdésedben.


Amúgy ettől függetlenül is nem ártana valamiféle mozgás, sport de ez már inkább az egészsége élet része és nem feltétele a fogyásnak.


De amúgy nem nem létezik ilyen szer a kereskedelembe.

2020. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Néhány jó tanács:


- étkezések előtt igyál meg 2-3 deci vizet,

- kisebb méretű tányérból egyél,

- jelentősen csökkentsd a bevitt cukor mennyiségét,

- ne nasizz -ha mégis, akkor gyümölcsöt, zöldsséget (pl.: sárgarépát, karalábét).

2020. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom milyen világ az, ahol nasi a sárga répa, meg a karalábé. Felénk a csoki, a chips meg a sós mogyoró a nasi. Amúgy nasizni nem szoktam még ilyeneket sem. Normális kajából bejön egy nap 5-6 ezer kalória. Ami más embernek bőven elég, én a dupláját eszem. Ezért az agyban biztos van egy kapcsoló, ami jelez, ha megvan a szükséges mennyiség és akkor nem eszel tovább. Szerintem ez a kapcsoló nálam hibás...
2020. ápr. 12. 00:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs "kapcsoló". Egyik napról a másikra döntöttem el, hogy fele annyit eszem. Akaraterő kérdése.
2020. ápr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem vagy inzulinrezisztens?
2020. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztens? Nem tudom. Milyen egyértelmű tünetei lennének?
2020. ápr. 12. 11:31
 8/11 anonim válasza:

Azt érzed folyton éhes vagy, falási rohamok, étkezések után jelentkező fáradtság, szédülés

Túlsúly, eredménytelen fogyókúra

Pattanásos, zsíros bőr,Izzadás

Alvászavarok, idegesség, stressz

Rossz közérzet, esetleg depresszió

Fejfájás, migrén,menstruációs zavar (menstruáció előtti barnás pecsételő vérzés, vérzés késik vagy elmarad)

Fokozott szőrösödés.

Persze nem mindegyik, de ha már 3-5 darabot tapasztalsz belőle akkor elég nagy esély van rá.

Emellé még társulhat pajzsmirigy alulműködés is.

Az rendben van?

El kell menni orvoshoz

2020. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, 4 megvan. Milyen orvosnál kell kezdeni?
2020. ápr. 12. 14:41
 10/11 anonim válasza:
100%
Háziorvos. Ad beutalót vérvételre ahol megnézik a tsh-t. Ha magas, ezután a háziorvos ad beutalót endokrinológushoz.
2020. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!