Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mióta fogyókúrázom mért nem...

Mióta fogyókúrázom mért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

4 hónapja fogyókúrázom,edzek,és szedek zsírégetőt is ..! A 4 hónap alatt 1x jött meg az is akkor mikor 1 hétig nem bírtam tornázni mert fájt a derekam.

A hangulat változások ,meg az édesség utáni vágyam ,és a görcsölés is minimálisan meg van mikor meg kene jönnie .. de ezen kívül vérzés nincs.. mitol lehet ez?



2020. ápr. 30. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Túl alacsony zsírbevitelre tippelnék. Nőknek azért 40 g kellene per nap.
2020. ápr. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert te is ész nélkül diézázol, mint sok másik...

Ne csak a zsírt ellenőrizd le, hanem alapjaiban tedd rendbe az étkezésed. BMR-nél ne legyen kevesebb a kalória, és legyen benne minden, fehérje, szénhidrát, zsír. Fehérje lehet a szokottnál magasabb, 1,5-2g/ttkg, a szénhidrát viszonylag alacsony (2g/ttkg), a többi zsír.

Ez a nagyon minimum, de használd az internetet, nézz utána a tápanyagszükségleteknek, és hogy milyen egy ésszerű, kiegyensúlyozott diéta.

2020. ápr. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem jó az étrended (ld. előző válaszok), vagy túl alacsony a testzsírszázalékod, vagy mindkettő. Lehet, hogy az edzést is túltolod.
2020. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

- Koplalsz.

- A zsírégető hatása (elég sok veszélyes szer van)

- Nem függ össze a fogyókúrával és valamilyen nőgyógyászati problémád van, ciszta, mióma, endometriózis.

Bármi lehet.

Ha már 4 hónapja fennáll, akkor azért illene elmenni orvoshoz.

2020. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen zsírégetőt szedsz? Lehet, hogy azzal van a gond. Én is szedek, de azt gyógyszertár forgalmazza, és hasonlóképp fogyózom én is mint te, de én nem tapasztaltam ilyet. Lehet, hogy tényleg alacsony a testzsírod, és nagyon megterheled a szervezeted.
2020. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!