Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha az esőkabát belülről...

Ha az esőkabát belülről csurom vizes lett a túra után, akkor az az izzadás miatt van? Vagy csak pára?

Figyelt kérdés

A ruhám ami belül volt izzadt volt de annyira nem mint az esőkabát belső. Miért van ez?

És igen fogyni szeretnék, azért veszem fel, hogy hátha így jobban izzadok.



2020. máj. 13. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Személyi edzőnek tanulok, és épp a modulvizsgáimra készülök, ha ennyire személyeskedni szeretnél, jövőre kezdem a táplálkozási tanácsadó képzést is, harmadik szakmának a vegyésztechnikusim mellé. Szóval igen, kamatoztatom.

Azt hiszem ebből már elég logikus számodra, miért ebbe és a sport kategóriába írok általában. És mivel már a gyakori jelzi, hogy ha új válasz érkezik, egy korábban általam megválaszolt kérdéshez nem nehéz visszatalálni, ennyire egyszerű.

2020. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves 11!


Rendben, kívánom szívből, hogy sikerüljön minden vizsgád, és bizonyára ha az Úr is úgy akarja remek személyi edző lesz belőled!!!🏋️‍♂️🏋️‍♀️

Az most úgyis nagyon fontos, mert figyelsz arra, hogy mások, ne vegyék félvállról az egészségüket.

Sajnálom ha megbántottalak, biztos a kérdésem volt félre érthető, csak neguntam, hogy ami nem szexuális töltetű vagy azzal kapcsolatos kérdés, a fogyás is leginkább ilyen bálvány kérdés, előnyt élvez, és aki egyszerű dolgot kérdez napokig vár, és lehet választ sem kap.


Amúgy kaptam választ máshol a kérdésemre arra ami tényleg fontos a térdemmel kapcsolatban, mert megsérült, és ami mozgás elérhető számomra, az nagyjából ki is merült. De kipróbálom amit ajánlottak.

Az esőkabátos intenzív gyaloglásnak meg azért örültem, mert kicsit a szaunánába érzem magam tőle, és a testem megkönnyebbült utána.

Köszönöm amiket írtál,biztos a jóindulat vezérelt.

El is köszönök Tőled, mert a válaszaimat megkaptam,nincs miért itt időznöm a gyakorin. Majd visszajövök ha lesz újabb kérdésem.

Neked meg minden jót, és sok áldást az életedben. 🤲🙏😊

2020. máj. 14. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!