Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szülés után 3hónappal vagyok,...

Szülés után 3hónappal vagyok, szeretném elkezdeni zsírégető karcsúsító krémet amit fóliával kell betekerni has körül.Szerintetek már lehet? Szoptatás alatt használhatok ilyent?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat ér. Én a helyedben szoptatási idő alatt nem foglalkoznék ezzel.
2020. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt nem érdemes, inkább tornázz, majd kenegesd magad ilyennel ha már nem szoptatsz.
2020. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, úgysem égeti a zsírt. Figyelj arra, hogy kevesebb szénhidrátot egyél, és változatosan.
2020. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt ugyanúgy nem szabad sanyargatni a testet, mint terhesség alatt! Egyél egészségesen, mozogj, sétáljatok sokat a babával, nem most kell kinézned istennőnek. 6 hónapos a babám, amikor csak tehetem, kiviszem a faluba tologatni. Van, hogy két-három óra múlva keveredünk haza. Kalóriadeficitet tartok, és lent van a 10 kg amit magamra zabáltam terhesség alatt mindenféle csodakrém nélkül :D
2020. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!