Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Diétához meg van egy dietetiku...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Diétához meg van egy dietetikus hölgy által előírt napi étrend és zöld teát használok,de több helyen is más időt írnak arra, hogy meddig legyen a teafilter a vízben,egyik oldalon három percet írnak,másikon öt percet,melyik a helyes idő?

Figyelt kérdés
Nekem már jó ideje le kellene adnom a testsúlyomból és eddig annyira sikerült hogy egy ezzel foglalkozó oldal szerint már csak 30,5 kg súlytól kell megszabadulnom,de nekem gondot okoz az, hogy nem tudom mennyi ideig hagyjam a zöld teámat a vízben.

2020. máj. 27. 03:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok az eddigi sikerekhez! A zöld teák hivatalos áztatási ideje 3-5 perc. Ez azt jelenti, hogy az időintervallumban bármennyi ideig is ázik, ugyanolyan hatást fog elérni. A 3 perc is elegendő, és az 5 perc is megfelelő. Tapasztad ki, hogy neked hogy esik jobban. Ha pedig nagyon bizonytalan vagy, legközelebb, mikor étrendet kapsz, vagy egyeztetsz a dietetikus hölggyel, kérdezd meg tőle, hogy mit javasol
2020. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!