Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik kollagén vált be nektek?

Melyik kollagén vált be nektek?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyat szeretnék ami kapszula, illetve stria és narancsbor miatt szeretném elkezdeni szedni.

Folyamatosan fogyókúrázok,azaz kalóriadeficitben vagyok, sportolok. Jelenleg 88 kg vagyok 165 cm ami nagyon sok (sajna gyógyszerek miatt jött fel ennyi). Szedem a piruvate kapszulát, mellé HCA-t és carnitine-t és vitaminokat, magnézium, c vitamin, propolisz tinktúra, d vitamin, kalcium. Tisztában vagyok vele hogy nincsenek fogyasztószerek, de mindképpen szeretnék egy kis rásegítést hátha bejön. A narancsbőrrel és a striával nem tudok megbarátkozni. Ár érték arányban szeretnék valamilyent. Akár olajat, krémet is mondhattok, minden tanácsot meghallgatok. Szerencsére a fogyás témától nem állok messze. Ha szeretnétek beszélgetni annak is örülnék mert a baráti körömet nem köti le de én órákig tudnék beszélni róla.



2020. dec. 5. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gymbeam kollagénes fehérje, eper-kiwi ízben nekem nagyon bevált.
2020. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos nincs olyan kollagén, ami mindenkinek beválik. Nagy az esély arra, hogy már így is megeszel annyi kollagént napi szinten, amire szükséged van. Annyit tehetsz még, hogy kollagén termelést segítő dolgokat eszel, mint C vitamin, zöldleveles zöldségek satöbbi. Ha eddig nem reagált rá a bőröd, akkor nagy valószínűséggel extra kollagéntől se fog. Ez sajnos ilyen, genetika. Nekem is vannak terhességi csíkjaim a fogyás miatt és súlyzós edzéseket is végzek és hiába feszült meg a bőr, a csíkok maradtak. Én két hónapig ittam a Biotech féle kollagén folyadékot és pénzkidobás volt. De a por alapú készítmény a Peaktől se segített. Szóval egy ideje csak arra figyelek, hogy legyen elég tojás a diétámban, mert annál jobb kollagén forrás nem létezik, meg egy kis spenót a termelés segítéséhez.
2020. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kszi! Sajna én tojást nem ehetek, mert nagyon rosszul vagyok tőle, spenótot már igen :D

A derekamra elég sok zsír feljött de ez már régóta igy van.. de most a hasamon lett, piros-lila amit még el lehet tuntetni, a gyöngyházfényűt nem, na abbol van pár az oldalamon sajna.. de ami a hasamon van azt mindenképp el akarom tuntetni.

Amugy a shea vaj+ argán olaj elvileg elég jó, azt is ki akarom próbálni.

2020. dec. 5. 23:05
 4/8 anonim válasza:
100%
A striát semmivel a világon nem lehet eltüntetni, elhalványodik magától. Azok repedések a bőrön, se kollagén se semmi nem fogja elmulasztani, aki mást mond, az hazudik. A narancsbőr sem egyszerű, de arra legalább esély van hogy eltűnjön.
2020. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Én lefogytam több mint 50 kilót. A striák nem tűntek el, de kifehéredtek. Szerintem azok max. akkor tűnnek el, hogy plasztikai műtéttel az adott bőrdarabot kivágják... Annyi, hogy tényleg halványodik.

Nekem a bőröm is eléggé lóg, főleg a felkaromon és a hasamon. ruhában nem látszik, de ruha nélkül igen. Pedig sokat izmosodtam, folyamatosan végzek súlyzós edzést, szedtem többféle kollagént, és mégis.

Ez van. Ennek egészségügyi hátránya nincs, 50 kiló túlsúlynak meg nagyon is sok van. Szóval szerintem meg kell vele barátkozni.

2020. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
A feleségem a harmadik gyerek után 22 kilót fogyott, aztán olyan kollagén port kezdett szedni, ami kovaföldet is tartalmaz és a melléről eltűntek s striák. A narancsbőrére is nagyon jó hatással volt. Ha gondolod elküldöm az elérhetőségét, ő nagyon szívesen beszélget ezekről.
2020. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen elsösorban én is amiatt félek hogy beteg leszek, a cukorbetegségtöl nagyon félek pl .. szóval inkább legyen vékony striával mint molett stria nélkül.
2020. dec. 6. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
GymBeam oldaláról szoktam rendelni a Colla Pink Beast-et. Nekem ez az etalon! A narancsborom halvanyodott, nincs már egyaltalan pattanasom es a bőrömet mintha kicserélték volna. Fél éve aktivan iszom a port, van epres és mangós ízben is.
2020. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!