Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leghatásosabb?

Melyik a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Már nézegettem pár jó fogyasztó shake vagy tabletta után, de azért itt is fel tenném a kérdést. Nektek van külön tabletta, ital por vagy valami, ami a fogyást elősegítette?

Én a minap a Klimin Slim Shake-re találtam rá, azt írták, elvileg hatásos, de külső véleményekre is kíváncsi vagyok. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. febr. 6. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni.Nincs olyan,amelyik önmagában hatásos lenne.Ha pl.fehérjedús vagy keto diétát tartasz,akkor célszerűbb rosttablettát szedni.Ha vegán étrendet követsz,nincs szükséged extra rostbevitelre,viszont egy fehérjeshake(akár vegàn) jó megoldás lehet.Ha sportolsz,BCAA ,karnitin,és fehérje segíthet.Tehát ezek nem hatásosak önmagukban,étrendhez kell őket illeszteni,de akkor sem tesznek csodàt,csak segítik a cèl elérését.De ha egy meghatározott kalóriakereten belül étkezel,szintén jó megoldás lehet pl.a tízórai vagy az uzsonna helyettesítése egy shake-kel.Nem lehet egy àltalànos örökigazságú vàlaszt adni a kérdésedre.
2021. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges ilyen vacakokra kiszórni a pénzt, ha közben nem változtatsz az életeden. Tehát ha reggeliként lemegy egy shake, de utána tízórai címszóval megeszel két majonézes szendvicset, akkor még hízni is fogsz.

Ha képes vagy a teljes életeden változtatni, akkor azt eszel, amit akarsz (akár shake-t is, olyan mindegy), amíg belefér a kalóriakeretedbe. Szerintem jobban jársz az egy csirkemell + végtelen mennyiségű saláta lehetőleg öntet nélkül kombinációval, mint bármilyen trutyival.

2021. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!