Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leghatásosabb fogyasz...

Melyik a leghatásosabb fogyasztószer ami tényleg működik?

Figyelt kérdés

Kb 8-10kg felesleg van rajtam de ettől nem tudok sehogy megszabadulni. A zoldtea kivonatot meg zoldkavet mar probaltam. Gondolkoztam ezen a turrbó diétán és a másik amiről most olvastam és egész elérhető az ára most az a purple mangosteen. Adjatok tanácsot szeretnék tetszeni magamnak.

Nem kifogás csak adat, hogy servem van és napi 9-10 órát melózok utazással együtt 11-12 óra. Az édességeket már elhatároztam, hogy visszaveszem, viszont hizlalo dolgokat ezeken kivul nem eszem. Az etkezeseim javareszt a hus, tejtermékek, gyümölcsök, hüvelyesek és tojas teszi ki. Igazából ezeken kívül ritkán eszek mast. A segítséget előre köszönöm :)



2018. jún. 4. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csodaszer nincs, ami pedig pici segítséget ad (de akkor is az étkezésen múlik a dolog), az sem mindenkinek ugyanaz.

Nincs hizlaló és nem hizlaló étel, a kalóriatöbblet hizlal, akármiből viszed be. Bizonyos ételekkel nehezebb és másokkal könnyebb, de ez nagy részben egyéni. Ha túl sokat eszel (ennek kell lennie, ha nem fogysz, kivéve, ha belassult az anyagcseréd), akkor hiába szedsz bármit, az étkezés a döntő...

2018. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy alig eszem. Előszor azt gondoltam ez lehet a baj. Megprobaltam egy nap tobbszor keveset enni de csak felborult az anyagcserem.
2018. jún. 4. 22:51
 3/12 anonim válasza:
23%
LifeTilt!
2018. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
23%

3as vagyok.

[link]

Csak ajánlani tudom.

2018. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak doppingszerek amikkel elég könnyű fogyni, viszont azok eléggé veszélyesek, nem akarok példát írni. A hagyományos fogyasztószerek marketingjeinek a nagy része (vagy mind?) szerintem kamu. Nincs hizlaló étel, ha úgy vesszük. Szerintem hagyd ezeket a fogyasztószereket és próbálj meg rendesen fogyni.
2018. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
speed
2018. jún. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
9%

Szia,

En 2eve L-carnitinnel fogytam egy honap alatt 10kilot. Egeszsegesen ettem, bar en nem szoktam reggelizni, persze ez nem jo, tudom. Viszont delben ettem szenhidratot, husit, delutan gyumolcsot, este pedig valami fini salit, pl tonhalsalatat. Mellette pedig minden nap 2-3 ora kutyasetaltatas.

Mindenkinek mas valik be, nekem igy sikerult.

Az L-carnitin nagyon jo, erdemes kiprobalni. Reggel kave utan megiszol egy pezsgotabit belole vagy kapszulaban beveszed es mesz dolgozni. Mozgas hatasara elkezdi bontani a zsirt.

Amit meg ajanlanek ebed utanra, az a Peak L-carnitines feherjeje. Nagyon finom, jol telit es nem hagyja, hogy izmot bonts zsir helyett. :)

2018. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Utolso vagyok ujra,

Azt kifelejtettem hogy hasznald a Yazio alkalmazast, nem kell megszallottan, de azert ott pontosan ki tudod szamolni, hogy mi fer bele es mi nem:)

2018. jún. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Azt csak hiszed, hogy keveset eszel ! Mindent mérni kell és adagolni. Kevesebbet kell megenned és máris jelentkezik ennek a csodaszernek a hatása.
2018. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Olyan nincs, hogy alig eszel és hízol, vagy nem fogysz. Ha kalória deficitben vagy, akkor fogyni fogsz, ez ilyen egyszerű. A te szervezeted sem működik máshogy, mint akármelyikünké. Csak azt hiszed, hogy keveset eszel, de ezek szerint mégsem, ha nem tudsz 10 kg-tól megszabadulni. Fogyasztószer nincs, ne dőlj be az ilyen hülyeségeknek. Amit elköltenél pénzt ilyen kamutablettákra, inkább költsd egészséges kajára. Sokszor kell keveset enni és mérni kell, miből mennyit eszel. Ha kalória deficitben vagy, akkor fogyni fogsz. Jah és sok sport.
2018. jún. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!