Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha reggel edzek, akkor 4 db...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Ha reggel edzek, akkor 4 db Super Fat Burnert vegyek be, vagy ne?

Figyelt kérdés

Mert reggel 2őt kell szedni, este 2őt, edzés napokon reggel 2 és edzés előtt fél órával 2-őt. De ha én reggel edzek és beveszem, majd 1-2 óra múlva edzek, akkor nem baj, hogy ilyen közel veszem be a 4et egy nap és nem elnyújtva?

Mert annak nem látom értelmét, hogy reggel beveszem, edzéshez nem és este bevegyem, mert tapasztalataim alapján főleg akkor segít, mikor edzés előtt beveszi az ember, akkor segít égetni (a nap többi részében edzés nélkül meg azért érdemes szedni elvileg, hogy fenntartsa a hatóanyagának mennyiségét a szervezetben és ne essen vissza a hatékonysága).


Szóval bevenni egymáshoz közel a 2-2dbot vagy egyszerre a 4et gáz? Néha csak reggel van időm edzeni, nem tudok mit csinálni...



2021. márc. 21. 08:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Erre megy minusz az elso par szo utan. Nem osszevetheto a heroinnal. Mert en meg probaltam a Fat Burnert mint irom, 4 eve hasznalom kb, es ha megnezel nem azt latod h egy lecsuszott heroinos vagyok aki azt mondja dejo, hanem egy sportos ember aki oszinten tudja ajanlani.


[link]


[link]


Az elso mondatban es az eddig osszes allitasaid egeszevel ezt a 2 ervelesi hibat merited ki.


A tobbit majd elolvasom egy nyugodtabb pillanatomban, amikor nem fog annyira felhuzni, amenbyiben az iras tobbi resze is hasonloan böszmeség az első mondathoz, de csak nem...

2021. márc. 22. 11:47
 12/22 anonim ***** válasza:

Én: "Szélsőséges példa, nyilván nem azt mondom, hogy ez a vacak a heroinnál is rosszabb, mert persze hogy nem."


Te:"Nem osszevetheto a heroinnal. Mert en meg probaltam a Fat Burnert mint irom, 4 eve hasznalom kb, es ha megnezel nem azt latod h egy lecsuszott heroinos vagyok"


Ne haragudj, de feladnám ezt a vitát, mert még az értő olvasással is gondjaid vannak. Nem a heroint meg a fogyi bogyódat hasonlítottam össze. Talán ha elolvasnád az egészet, nem az első pár szót, akkor meg is értenéd. Ki csinál ilyet? Olvasd el, amit írok, aztán válaszolj, mert lehet hogy a harmadik szó megváltoztatja az első kettő jelentését. Nézzünk megint egy példát:

"Orbán Viktor Isten ostora". Ha csak az első három szót olvasod el, teljesen más a jelentése, mint ha az egészet elolvasnád. Ez ugyanúgy egy példa, mint a heroinos, én most sem pozitív, sem negatív irányban nem ítéltem meg Magyarország miniszterelnökét, remélem világos.

De megpróbálom mégegyszer. Nem kell heroinozni, hogy megállapítsd, hogy az rossz. Ugyanígy nem kell szednem a fat burnert, hogy megállapítsam, hogy az sem jó, amennyiben vannak táplálkozástudományi ismereteid. Nem azért, mert bármi összefüggés lenne a két dolog között, Jézus ereje..

Egyik érvelési hibát sem követtem el. A személyes kételyt sem, mert én megindokoltam az álláspontomat. Ha elolvastad volna, nem pedig az első mondat után kezdtél volna támadni, mint egy óvodás, akkor talán feltűnt volna...

2021. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Baratom, rohadtul ne monisitgess. El sem olvastam meg a hosszut, parancsolj a komplexusaidnak mostmar es minimum egy erdemi reakciot varj meg. Nincs milyen vitat feladni, amikor meg bele sem kezdek...es ez nem az en ertelmi kepessegeimrol arulkodik. Raadasul minden irasod haboru es beke terjedelmu. tldr.
2021. márc. 22. 19:05
 14/22 A kérdező kommentje:

Meg annyit, hogy raadadul megvallod, hogy fingod nincs a tablettarol, majd leminosited, illetve elotte ugy minositgeted. Raadasul azokkal szemben, akiknek van xd


Ne hitteriteni akarjal. Legkozelebb olyan dolgokhoz kommentelj, amiben van hiteles tudasod.

2021. márc. 22. 19:08
 15/22 anonim ***** válasza:

"egy erdemi reakciot varj meg"

Akkor ne reagálj anélkül, hogy elolvasod, amit írtam.


" Raadasul minden irasod haboru es beke terjedelmu"

Ha nem vagy diszlexiás, akkor egy ekkora szöveget maximum 2 percen belül el kellene tudnod olvasni. Ha az vagy, semmi gond. Megvárlak, mert félig elolvasott szövegre nincs értelme válaszolni. Ha viszont egy ilyen 1-2 perces szöveg elolvasása ekkora gondot okoz, akkor görgesd az instagramot, ott elég csak a képeket nézegetni. :)

2021. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#14

Értő olvasás továbbra sem megy? Attól még, hogy sosem használtam, még van rálátásom a témára. Attól pedig, mert valaki rendszeresen szedi, még nem feltétlenül lesz fogalma róla, az egészséges táplálkozásról meg pláne nem. Mert akinek van fogalma az egészséges táplálkozásról, az nem fog ilyenek után nyúlni. Ahogy mondtam, nem érdekel, hogy szeded vagy sem ezeket. Azért írtam, hogy ha valaki, aki nem ilyen csőlátású, elolvasná ezt a kérdést, akkor lássa, hogy nincs szükség erre az egészséges életmódhoz. Ha gondolod, hagyd figyelmen kívül, amit írok és szedegesd tovább a tabikat. :)

2021. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

15os, eloszor is a kerdezot kerdezokent, ne szammal jelold meg, egyszerubb (megint csak ertelmi es ertel ezesi szint kerdesei).

Tovabba cinikussag helyett fogadd meg a sajat tanácsodat: erto olvasas.

Irtam, hogy meg nem olvastam vegig.

Istenem...xd ezek utan kerdeses hogy erdemes-e 1 masodpercet is belefektetnem es elolvasnom...

2021. márc. 22. 21:20
 18/22 A kérdező kommentje:

Es te honnan a bubanobol veszed h mirol van fogalmam, hogyan taplalkozom stb? Ember, vedd mar eszre h te csak itelkezni tudsz! Raadasul alaptalanul.

Itelkezel h aki ilyenhez nyul az nem ismeri az egeszseges taplalkozast. Kapjal mar a fejedhez.


Ezek szerint proteinhez se nyúljon az ember, bcaahoz, aminosavakhoz, kreatinhoz se stb.


En meg azert irom mert ha valaki kezdo ne hogy egy ilyen csolatasu itelkezo majomra hallgasson. Te beteg vagy ember. Fingod nincs a temarol es itelkezel csak. Fogd fel.


Milyen ralatasod ember? Nekem van ralatasom, neked 0. Ezt magyaraztam de az erto olvasas tovabbra sem megy.

2021. márc. 22. 21:25
 19/22 A kérdező kommentje:

Na ide hallgass. Nekem ugyan ezekkel jonnek, amiket en irtam, es igaz. Rohadt sokat irok en is altalaban, csak en tudok ervelni es ertelmes amit irok, van alapjan.


Alaptalan vadaskodast, NULLA tapasztalatot mit olvassak percekig? Kicsit tobbet er ennel az idom papesz!

2021. márc. 22. 21:27
 20/22 A kérdező kommentje:

De igen, a heroinhoz hasonlitod, igen irod h szelsoseges pelda, de akkor hozz egy kozelebbi peldat. Ja hogy nem tudsz, mert rohadtul nem olyan szinten karos mint egy fuggosefet okozo drog, csak tulzol, hogy igaznak tunjon a baromsagod?

Huzzal innen bakker. Megprobaltam raszanni az idot h visszaolvassam de ezt tenyleg felesleges. Az ervelesi hibaidat leirtam, gondolkozzal el, dolgozd fel valahogy magadban, komplexusaiddal keress fel egy orvost, az etrendkiegeszitokkel meg egy szemelyi edzot es dietetikust es ne terjeszd a butasagaidat,

na CS!

2021. márc. 22. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!