Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nagyon kéne fogynom! Próbáltam...

Nagyon kéne fogynom! Próbáltam már mindent de nem fogyok sajnos semmit! Hiába kértem pár dokit h nézzéknmeg mitől nem fogyok de nem hajlandóak rá! Azt mondják egyek kevesebbet! Megvegyem?

Figyelt kérdés

és olvazsgattam a pajzsmirigy slimről! Szerintetek segíthet persze normális étrend melett nagyon kéne a segítség

Mit tegyek? Megvegyem?


2019. máj. 11. 15:23
 1/8 anonim válasza:
100%
Ne szedjél semmi xart. Írj táplálkozási naplót (ne csalj, írj bele MINDENT, azt is, amit iszol), és azzal együtt menj a háziorvoshoz. Ennyi étel mellett ennyi a súlyod. Lehet, hogy orvos nélkül is rájössz, hogy tényleg sokat eszel. Ha leírva is kevésnek tűnik, amit elfogyasztasz, kérj beutalót endokrinológiára, lipidológiára, esetleg dietetikushoz. Lehet, hogy mennyiségre kevés, amit eszel, de a minőség nem jó, és azért nem fogysz. A táplálási naplóból sok minden ki fog derülni.
2019. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lilla64 ***** válasza:
81%

Ne szedjél semmi reklámozott fogyókurás szert,mert nem segit.

Én is csak úgy tudtam lefogyni,hogy kevesebbet ettem

2019. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nálam nem működik 1600kcla ettem 140g ch és semmi!!! :(
2019. máj. 11. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig és mennyit mozogtál?
2019. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mekkora a súlyfelesleged? Tényleg kövér vagy, vagy csak te látod magad annak? Ha el vagy hízva, akkor bizony tessék az orvos nyakára járni. Anyukám kb.10 évig könyörgött egy endokrinológia beutalóért. De meglett. Ha tehetősebb vagy, intézd magán úton. De csak úgy hasraütésre ne szedjél semmi szert. Az is simán lehet, hogy nagyon lelassult az anyagcserèd, és kb.mindent raktároz a tested.
2019. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
96kg vagyok 162cm nagyon sok :( próbálok tenni ellene de nem megy.megpróbálkozok megint majd,sajnos magán úton nagyon drága nekem :(
2019. máj. 12. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ha a tünetek stimmelnek, háziorvostól kérj beutalót szakorvoshoz, legalább egy célzott vérvizsgálatig juss el. Ha a háziorvos nem utal tovább, válts háziorvost vagy menj magánba.

Amíg nem tudod, mi a bajod, és tényleg az-e a bajod (ezért kellene egy normális orvosi vizsgálat), addig ne szedj semmit. Ha kiderül, hogy mi a bajod, akkor az orvossal azt is megbeszélheted, ajánlja-e az adott készítményt.

2019. máj. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen elég sok tünet eggyezik,de nem mind..köszönöm és kieröszakolom a dokitól
2019. máj. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!