Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen étrenddel érhetnék el...

Stefan91 kérdése:

Milyen étrenddel érhetnék el leghamarabb fogyást? (Extra túlsúly)

Figyelt kérdés

Az útóbbi években igencsak elhanyagoltam magam, mint mozgásban, mint megfelelő étkezésben, s bár alapjáraton is sajnos (mások azt mondják gének miatt), de 120-130kg között mozogtam, ez mára 164kg!!! lett sajnos!

Tudom, az Én hibám! Be is látom, s ezen változtatni szeretnék!

Ezért is szeretném kérni a segítségeteket, elsősorban olyanoktól, akik jártak hasonló cipőben esetleg, s tudtak változtatni sikeresen!

Elsősorban az étrend érdekelne, milyen ételek, s mikor, mennyit szabad fogyasztani (igazából egy nap kb 2szer eszek, de sokat), az sem érdekel, ha drasztikus az étel elvonás.

Illetve, hogy ezzel a súllyal mi legyen a kezdő sport mellette, amit végezzek. (Jelenleg kb 2-3km -t tekerek napi szinten illetve átlagban 3-4km-t sétálok, s olykor súlyzós gyakorlatot is végzek, lévén mielőtt nem híztam el ennyire, izom réteg is volt/van rajtam, nem mondom, hogy brutálisan, de azért volt rendesen!)

Tudom a fentebb írt tevékenységek mellett is híztam, kicsit hiteltelen lehet, de ez az igazság, nincs okom másítani!

A másik pedig, hogy ilyen Super Fat Burner vagy Mega Fat Burner a diéta és sport mellett meghálálja magát? Mit ajánlanátok?

Elegem van, s kövezem magam amiért idáig jutottam, de kérlek, nyújtson valaki egy segítő kezet!



2021. júl. 31. 15:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
#9 pont hogy a torna 30%, az étrend 70%.
2021. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm minden eddigi válaszadó tanácsát, véleményét. Nem célom, hogy vitát kezdeményezzek ezen kérésemmel/kérdésemmel.

Sajnús az úszás kilőve, nem tudok. Az élelmiszereknél pedig a hal.

Ellenben ez a kalóriaszámolásos dolog érdekelne jobban. Illetve bizonyos szerek mellette esetleg?

2021. júl. 31. 22:45
 13/19 A kérdező kommentje:

Oh, illetve annyit, hogy vizesedés esetén orvoshoz fordulok azt hiszem, mert rettentően vizesek a lábaim. Szabályos kráter marad, ha benyomom mondjuk a sípcsontomnál.

Korom amúgy 30 év, 174cm kb, s ehhez társul sajnos ez a fránya 164kg-

2021. júl. 31. 22:48
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

"Szerek" nincsenek, mert ami hozzáférhetö, az nem használ semmit, amik meg tényleg fogyasztanak, azok csak orvosi felügyelettel (kórházban) használhatóak és még így is igen nagy esély van valami komolyabb egészségkárosodásra.


A kalóriaszámolás egyáltalán nem bonyolult, itt [link] olvasd végig a bevezetö oldalt, minden szükséges infót megkapsz erröl a témáról.


A vizesedéssel feltétlen menj orvoshoz, mert ez lehet valami betegség jele is, de ha nem, akkor is tenni kell ellene.

Elvileg a mozgás segítene, de ilyen nagy túlsúly esetén sétán jívül nem sok mindent tudsz tenni, ami nem árt az izületeidnek, kivéve, ha speciális gyógytornára tudsz menni.

2021. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
igen, a viezesedéssel fordulj rvoshoz, amúgy sem ártana vérkép, ha még nincs. Éss amúgy én ekkora súlynál tutira fizetnék orvosi segítségért is, egyszerűen azért hogy ne legyen gebasz, emrt súlyt leadni is egy "stressz" a szervezet számára, akkor is ha amúgy az egészség felé vezető út.
2021. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Meg még egy érv az orvos mellett: ha ilyen nagy túlsúlyt akarsz leadni, akkor elöfordulhat, hogy utána plasztikára lesz szükséged a túlnyúlt bör eltávolítására. Ezt a TB akkor fizeti, ha van egy elözetes orvosi adat, hogy miylen súlyról indultál, és ezt utólag már nem lehet megtenni. Persze lehet, hogy nem lesz szükséged erre, de ha mégis, akkor jobb, ha megvan.
2021. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%
Úszni meg is lehet tanulni :)
2021. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

164,6kg voltam a kérdésem ki írásakor... 🙂

Jelenleg 3 hét alatt, 7kg-t sikerült le adnom. Semmin nem változtattam, eleinte kalóriaszámolás ment, mostanra meg már nem eszek annyit, nincs is úgy étvágyam. Fejben eldöntöttem, hogy menni fog és eddig oké. 🙂

Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! 🙂

2021. aug. 23. 15:36
 19/19 A kérdező kommentje:
Lassan, de biztosan haladunk 152kg fele jelengleg. Volt időszak mikor megtorpantam...de sikerült újra belendülni! :)
2022. jan. 18. 16:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!