Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen természetes étvágycsökk...

Milyen természetes étvágycsökkentők vannak?

Figyelt kérdés
Nem gyógyszerekre gondolok, amik a kp-i idegrendszerre hatnak, hanem csak natúr, természetes kiegészítőkre.
2008. dec. 15. 14:06
 1/8 anonim válasza:
60%
Győzike show például...;)
2008. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Előző válasz találó :D

Amúgy grapefruit..

2008. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
LOL köszi:) Győzikét kipróbálom, de akkor a mónikasó is használni fog nem?:)
2008. dec. 15. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

A grapefruit tudtommal elég sok cukrot tartalmaz szóval nem ajánlom én személy szerint.

Nem mindenképpen az étvágycsökkentők a legjobb megoldások a fogyásra. Ha nem eszünk azzal belassul az anyagcsere a test formáját adó izmokból fog táplálkozni a test és összeesünk a makacs zsír meg megmarad és még csúnyább lesz a test mivel csak a felesleg marad meg a formát adó izomzat pedig leépül.Ha pedig belassult az anyagcsere és ilyenkor eszünk 1 jót akkor annak minden grammja szép zsír lesz. a mérleg semmit sem számít ugyanis nem azt látják az emberek hanem a test formáját. ha érdekel bővebben írj mailt(személyi edző)

2008. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
zöld tea
2008. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Akaraterőn múlik. elmesélem az én sztorimat hozzá. Régen a napi min. 1 tábla csoki/fél doboz bonbon/tányér süti simán megvolt.Szerencsés voltam, joo volt az anyagcserém úgyh nem láccott meg rajtam. Aztán jött a doktornéni, teljesen más okból eltiltott mindennemű csokis,diós dologtól(+ még 1 rakás más dologtól).Egy falatot nem ehettem belőlük többet.Kínszenvedés volt,de nem volt más választásom. kb 2 hónap után elmúlt a hatalmas csoki iránti vágyam, bárki bármit ehetett elöttem, én nem kértem belőle.Rájöttem, h az első falat a hibás.Ha beleharapsz 1 sütibe, utána a szervezeted eszméletlenül kívánja a szénhidrátot, és nem bírod majd megállni, h ne egyél többet. Ez az én tapasztalatom, bár nem bizti h "tudományosan helyes"...


Ja, és a történet vége( ha érdekel:) :az édeséégmegvonás miatt eléggé gebe lettem :( , legalább is mások ezt mondták. Eltelt egy év, az orvosok azt mondták, lassan visszatérhetek a régi kedvenc kajáimhoz...és abban a pillanatban, h ezt kimondták, elszállt az akaraterőm, újra bűnbe esek, (bár már nem napi rendszerességgel,mert azért vigyáznom kell) és a kilók is szépen visszajöttek :) Viszont az anyagcserém már sajna nem a régi...De ezt zöldteázással tudom ellensúlyozni.

L/20

2009. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Króm tabletta- Aranymozsaras termékcsaládból. Illetve korpatabletta :) Ezekkel semmi feleslegeset nem szedsz.

Króm: az édesség ellen, korpatabletta pedig a telítettség érzetben segít. Ami pedig a legfontosabb 2,5-3 liter folyadék. Ez lehet áványvíz vagy ízesítetlen gyümölcstea.

2009. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mikor úgy érzem hogy az agyam azt súgja hogy EGYÉL VMIT, iszok vagy 3dl vizet, és ha fél óra múlva nem vagyok éhes akkor valószínű hogy csak az agyam akarja hogy egyek nem a gyomrom!!


Egyébként a ZÖLD TEA tényleg jó, de ügyelj rá hogy ne cukorral ízesítsd hanem édesítővel.(már olcsón lehet kapni akárhol pl: coop- 230 ft. 3dl-es..nekem fél évig is kitart..vagy még tovább) :D:D:D


Sok sikert! 17/L

2009. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!