Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valami étvágycsökkentő...

Van valami étvágycsökkentő kapszula?

Figyelt kérdés

Hiába akarok fogyni és számolnám a kalóriát egyszerűen olyan farkas éhes vagyok, hogy muszáj vagyok enni és borul minden. Már annyira elegem van ebből, hogy állandóan éhes vagyok. Ha azt nézem alig eszek valamit de mégis 1800 kalóriát ír...


Ma pl. Sparos tejberizs vaniliás egy banán, ebédre brassói alap adag, megettem 6 részletbe egy tábla milkát mert nagyon éhes voltam, itthon megettem 4db toast kenyeret vajjal és csirkemell sonkával.



2022. febr. 16. 19:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Tükörtojást kenyérrel ennyi
2022. febr. 17. 12:20
 12/26 anonim ***** válasza:
Mennyi tükörtojás mennyi kenyérrel?
2022. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Illetve milyen magas és hány kiló vagy?
2022. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

2-3 tojás és 2-3 db toast kenyér,


150 centi vagyok az itthoni mérlegen 65 kg de voltunk wellnesbe ott meg 71-et mutat... Mivel elég nagy belem van szerintem a 71 a real

2022. febr. 17. 12:45
 15/26 anonim ***** válasza:
Túl keveset eszel!!! A tested elraktároz minden falatot mert fél az éhenhalástól. Mióta vagy ennyi kg? Hogyan lettél ennyi kg? Mozogsz vmit?
2022. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Úgy lettem ennyi kiló, hogy régebben sokat futottam aztán egyszer befulladtam, nem tudtam futni, elkezdett fájni a derekam most is fáj hiaba talpbetétek meg masszázs meg stb nem segít semmi, bicikkizni bicikliztem mikor jó.idők.voltak de futni nem tudok.
2022. febr. 17. 13:12
 17/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Férfi vagy nő?
2022. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Jó légyszi ekkora f/szságot ne írjunk hogy túl keveset eszel és raktároz a test :D Mert ez megoldás lenne az éheszésre ha tudnánk ilyet...1 kalóriából 1 kalóriányi energia vagy raktározott energiaforrás tud lenni, akármennyit is eszünk.

A zöldség értem hogy drága, de nem mind az, egy csomag retek 150 ft, heti egyszer csak belefér, ha már a tejberizsbőle gyetlen reggelid drágább :D De vezetsz répát, vagy fehérpaprikát is ezek sincsenek többe mint a banán...

2022. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ez nem fszság. 3 tükörtojás és 3 szelet toastkenyér 1000 kcal sincs. Szerinted ez hol fenntartható? Már rég csontsoványnak kellene lennie, ha nem raktározna. Nem vaktában pofázok, 10 éve edzek és táplálkozok helyesen. Ha nem az a probléma, hogy egyoldalúan és helytelenül táplálkozik, nulla mozgással, akkor betegség van a háttérben, de senki sem akar tévesen következtetéseket levonni.
2022. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mellesleg zsír formában raktároz, amit nehéz felhasználni, viszont van. 150 cm test fenntartásához nyugalmi állapotban kb 1000 kcal kell. Tehát ha nem csinál semmit, csak 1000 kcalt eszik, akkor nem változik semmi. Magyarul a túlsúly nem tűnik el.
2022. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!