Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valami étvágycsökkentő...

Van valami étvágycsökkentő kapszula?

Figyelt kérdés

Hiába akarok fogyni és számolnám a kalóriát egyszerűen olyan farkas éhes vagyok, hogy muszáj vagyok enni és borul minden. Már annyira elegem van ebből, hogy állandóan éhes vagyok. Ha azt nézem alig eszek valamit de mégis 1800 kalóriát ír...


Ma pl. Sparos tejberizs vaniliás egy banán, ebédre brassói alap adag, megettem 6 részletbe egy tábla milkát mert nagyon éhes voltam, itthon megettem 4db toast kenyeret vajjal és csirkemell sonkával.



2022. febr. 16. 19:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Jó hát dagadt maradok ennyi, nem kell összeveszni ez miatt
2022. febr. 17. 15:10
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem maradsz dagadt, csak vmin változtatnod kell. Találjuk ki, hogy min!
2022. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
19. de ha 10 éve edzel és táplálkozol "helyesen", akkor eddig miért nem derült ki, hogy a szervezet nem raktároz? alkalmazkodik a kevesebb kalóriabevitelhez igen, de van az a pont, amin túl nem tud alkalmazkodni. ilyenkor halnak meg az emberek. de nem raktároznak.
2022. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Neki nem ez az a pont, mert 150 cm.
2022. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Könnyebb olyan párt találni, aki kövéren szeret, mint lefogyni, nem?
2022. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Mit vártam a gyk népségtől :))
2022. febr. 20. 06:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!