Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan győzzem meg anyámat,...

Hogyan győzzem meg anyámat, hogy nem létezik fogyasztókapszula?

Figyelt kérdés

Vett egy csomópénzért mindenféle “csodaszert”. Különböző “ hírességek” javasolják, reklámozzák. Mielőtt bevágja a táblacsokit, megeszik egy marékkal. Az ajánlott adag elvileg 2 szem naponta. Aztán azt mondja, hogy nem baj mert a bogyó állítólag fogyasztó hatású. Hiába próbálom elmagyarázni neki, hogy ilyen nincs, nem hisz nekem. Ha van is, akkor az már drog és azt nyilván nem tudna beszerezni. Aztán valamelyiknap elkezdett sírni, hogy nem tud lefogyni. Szerinte mindent megpróbált, és ez genetika nála. Nagyjából 3000-3500 kalóriát eszik/iszik. Szereti az alkoholos italokat, desszerteket, kenyereket, tésztákat. Minden cukrosan, zsírosan, lisztesen eszik. A sok szénhidrát miatt ahogy elnéztem 2 óránként eszik. Nem mozog. Volt egy sérülése és gipszelve van a lába. Szerintem komoly bajok lesznek vele…. Hogy magyarázzam el neki, hogy magát betegíti?


17/L


2022. júl. 15. 13:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
30%

Szuper vagy, nagyon ügyesen intézed anyukád dolgait és jó, hogy nem veszed fel a frusztrált emberek támadásait!

Csak így tovább, Kérdező! Drukkolok nektek.

2022. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
67%
Szerintem ez nem érdemel pofont az, akinek fontos a családja egészsége. Kérdező, nagyon szép Tőled, hogy segítesz anyukádnak!
2022. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Futás vele zsirleszívásra, ha ennyire fontos a rövidke anyuci.
2022. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
21%
#22 vagyok, miért pontoztatok le?
2022. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem azért mert ahogy valaki írta, hogy pofon vágná, más is azt tenné.
2022. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
86%
Hogy áll mostanra a dolog? Sikerült meggyőzni valamennyire?
2022. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Van egy rossz hírem! Ha anyud ennyire hízékony típus, akkor te is az leszel 25 év felett.


Milyen érzés hogy a jövőben anyukad nyomdokaiba fogsz törni?

2022. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Anyám nem hízékony, hanem nem törődött azzal mit, mennyit eszik. A mozgás sem volt szerves része az életének. Neked milyen érzés ostobának lenni, amúgy? :D
2022. aug. 2. 09:44
 29/30 Metionin ***** válasza:
81%
27. A hízékonyság nem mindig öröklődik, főleg ha az egyik szülő vékony és rá hasonlít a gyerek. Nálunk csak anyám kövér, a rokonai vagy átlagosak vagy vékonyak, apám ágán mindenki sovány. Én is vékony lettem és csak nehezen, izomban tudok súlyt felszedni. Plusz az életmód is számít, a hízékonyság egy hajlam, amit ki lehet küszöbölni sporttal és megfelelő étkezéssel. Valószínűleg anyám sem hízott volna be ha nem a zabálásból és a tv előtt fekvésből állnak a napjai, sovány sosem lett volna de simán hozta volna az átlagos, közepes testalkatot.
2022. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Szúrd hasba!!!
2022. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!