Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúra miért nem létezik?

Hízókúra miért nem létezik?

Figyelt kérdés
Renegeteget eszem és Churchil elvét követve (a sport kész öngyilkosság) alig mozgok, mégis képtelen vagyok felszedni. Mindenből sokat eszem, főleg a tésztás kajákat szeretem minden mennyiségben, de így is a 173 centimhez 60 kg párosul. Mit tegyek hogy ne úgy nézzek ki mint aki most szabadult Recskről?

2012. ápr. 6. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
kezd el koplalni de most ez komoly és utána duplán fogod visszahízni. Mert a szervezeted elkezd raktározni..
2012. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok,kb magasságom is ekkora,csak nekem már sikerült 67kg-ra felhízni,de még mindig akarok egy kicsit,én este szoktam nagyon sokat enni.
2012. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Előfordul, hogy valaki pszichoszomatikus tüneteket produkál.

(az érzelme, ami ugyanúgy agyi működés, csak felsőbb fokon, kihat a szervezet többi részének a működésére)

1 pld.

:nem megfelelő módon épülnek be a tápanyagok.

(depresszió)

(Ezen is elgondolkodhatna, szorongás csökkentő gyógymódok..stb.(persze nem feltétlenül ez a probléma

2012. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet genetikailag meghatározott is, éppen ezért nem is ajánlatos koplalni, hasonló dolgokba belefogni
2012. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt a genetikán is sok múlik, másrészt a koplalás és társai nem jó megoldás. Oké, hogy utána híznál, de nem mindegy, hogy felszed x kiló zsírt vagy normális étkezés mellett felszedni néhány kilót, ami nem csak zsír.

Osztálytársam eljátszotta ezt. Egy betegség miatt fogyott le, nagyon vékony volt, s nem tudott visszahízni. Szinte már semmit nem evett, aztán elkezdett rendesen enni és hízott is. Utána meg az volt a baja, hogy úszógumija lett.


Egyszer hallottam egy életmód tanácsadótól, hogy egészséges, változatos étkezéssel és rendszeres testmozgással nemcsak hízni, hanem fogyni is lehet. A hangsúly azon van, hogy nem ugyanazt a sportot kell űzni, nem ugyanakkor ugyanazt enni, ha hízni vagy fogyni szeretnél.

2012. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a francért akarsz meghízni? Pont jó vagy.
2012. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsú hozzászólónak. Pont jó? 173 cm-hez a 60 kg szerintem eléggé cingár, pláne hogy pasi vagyok szóval emiatt az önbizalmam is a béke feneke alatt van. Ha látnál tuti megváltozna a "pont jóról" a véleményed, Mellesleg nem meghízni hanem csak valamennyit felszedni akarok hogy aztán legy mit "megmunkálni".
2012. ápr. 6. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, azt hittem csaj vagy, annak pont jó lenne az arány. Hát nem tudom, egyél sok nutellált, csokit, mekis kaját, pizzát, csak hízol tőle.
2012. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sportolj+ egyél sok fehérjét
2012. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!