Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Placebo atveri az agyat es...

Placebo atveri az agyat es fogyast eredmenyez?

Figyelt kérdés

placebo hatassal mukodne fogyas?


(most neztem egy erdekes dokumentumfilmet a placebo hatasrol es hogy mi mindent el tud hitetni az agyunkkal es feljott ez a kerdes viccbol koztem es a baratom kozott, szerintem nem lehetseges de szerinte igen es semmi ertelmeset nem talaltunk googlen)


2022. szept. 13. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Rengetegen hiszik, hogy mindent megtesznek, kevesebbet esznek, kizárják a cukrot, mégsem fogynak. Ha a placebo működne, minden bullshit fogyasztószer működne, mert van aki hisz benne.
2022. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 NTBS ***** válasza:
21%
Igen elvben működhet.
2022. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na látod, itt az utolsó, megvan erre is a kereslet :D Már csak egy semmitérő tabletta kell, és mehet a marketing.
2022. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Kérdező!


Pedig az #5-nek van igaza. Tetszik vagy sem, egyedül akkor fogsz fogyni, ha több kalóriát égetsz el mint amennyit beviszel."


en nem szeretnek fogyni xD

ha lenne legalabb 3 agysejted elolvastad volna a kerdest es megertetted volna hogy ez egy elmeleti kerdes ami kb csak viccbol jott fel.

tobbi valaszolonak koszi :D

2022. szept. 14. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!