Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek saját tapasztala...

Van valakinek saját tapasztalata Bioveliss Taps használatáról? Hatékony fogyást eredményező tablettaként hirdetik.

Figyelt kérdés

#fogyasztószer?
2018. jan. 29. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen szer kamu csak pénzlehúzás.
2018. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a tabletta számít, hanem a diéta és a mozgás.

Igen, lehet, hogy ha szeded ÉS mellette odafigyelsz, hogy kalóriadeficitben legyél, jók legyenek a makróid és mozogsz, akkor nem X dkg-t fogysz Y idő alatt, hanem X+1-et, és nem szabad lebecsülni a placebo-hatást sem, de ezek kb. erről szólnak. Ha a fotelben ülve és pop cornt majszolgatva is le lehetne fogyni, akkor nem lennének túlsúlyos emberek.

2018. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kapásból megmondom neked,hogy én most fogytam le szeptembertől 32 kilót.176 cm vagyok és 112 kg voltam.Próbáltam többféle tabkettát.Egyik se használ!!Ami igazán lefogyaszt az az,ha nem eszel és nagyon keveset iszol.És az tényleg hat és jó is!!De úgy kell csinálni,hogy reggel fél pohár joghurt.Ebéd egy negyed zsömle vajjal.Vacsora vagy kilőve vagy max egy ötöd banán.Meg napi 1.5 dl vizet vagy gyümölcslevet elkortyolgathatsz.Ha sokat kell fogynod csináld így vagy két hétig utána ráérzel magadtól.
2018. jan. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehogy hallgass az előzőre!

Méghogy napi 1,5 dl víz! Borzalmas!

Meg koplal is, de az a kevés, amit megeszik, csak CH és zsír! Hol a fehérje?

2018. jan. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#3 as ez mekkora baromság.

Majd ha abbahagytad szépen vissza jön az összes leadott kiló, és esélyes hogy több is. Gratula...

2018. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Horváth Anikóka válasza:
Inni kell sokat,mert az eltelleszti a gyomrot,igy nem leszel éhes.koplalni nem szabad,feherje dúsan kell táplálkozni és sokat mozogni.nasi kilöve.
2018. febr. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Diamond59 válasza:
Én leadtam a rendelést, óvatosságból utánvétesen kértem. Levélben értesítettek. Nem lepett meg, hogy sajnos nem tudják, csak előre utalással küldeni. Megadták a fizetési adatokat, de valahogy nem tetszik, hogy egy gibraltári bankba utaljam a pénzt. Kíváncsi lennék, van-e valaki aki bevállalja és meg is kapja az árut.
2018. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!