Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkentő?

Étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
Nem a kapszulatol szeretnek fogyni 0 mozgassal es hasrautes szeruen beirt kaloriakkal, csak szeretnem tudni, hogy az etvagycsokkento is reklamfogas, vagy valoban van valami haszna? Nem tudom, h mind ilyen-e, de az altalam kivalasztott termekhez olyan szoveg van irva, hogy az edesseg iranti vagyat szabalyozza, es nekem pont ez kellene, viszont picit draga, ezert inkabb erdeklodni szeretnek toletek, nem az oldalon irt velemenyekre adok mert na, kitudja igaz e.. es szemelyszerint nem csodaszerkent gondolok ra, mielott azt hinnetek, csupan peldaul van esely ra, hogy a mindennapos sovargasom tudna e csokkenteni esetleg mittudom en heti haromszoros alkalomra vagy valami ilyesmi
2023. jan. 1. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Inkább vegyél édességet annak a kapszulának az árán, sokkal jobban jársz.
2023. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:DD ne írj ilyeneket, mert hidd el jobban szeretnék azt venni, mint kapszulát, de nem akarok mégjobban meghízni
2023. jan. 1. 13:16
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem hízol meg jobban ha mértékkel fogyasztod és mellette kicsit mozogsz. Ezek a készítmények semmit sem érnek.
2023. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Mindig gondolj arra, ha ezek a fogyi tabletakkal hatnanak... Nem lenne kover ember mar a vilagon :).


Sajnos meg nem talt fel senki semilyen gyogyszert tablettat ami lefogyaszt.


Olyan osszetett rendszer a testunk, a hormonokkal izmokkal plusz a psziheddel (hogyha pl banatbol eszunk) hogy ezt meg nem fejtettek meg

2023. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Legalább annyira érnek az ilyen étvágycsökkentők valamit, mint a zsírégetők. :D Semennyire.


A legkönnyebben úgy tudsz ellenállni valaminek, ha van önuralmad. Ennyi a titok. Nem gyógyszer, nem csodaszer, hanem önuralom.

2023. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Az 5. válaszolónál a pont. Semmit se érnek. Még ha valamelyik tabletta esetleg el is venné az étvágyad, rövid távon is egészségügyi problémák lépnének fel.


Önuralom kell. Nem kell azonnal megvonni magadtól mindent, fokozatosan csináld. Először csak heti 5ször eszel édességet, majd 4, 3 és így tovább. Véglegesen megvonni sosem kell, szabad enni. A hangsúly a mértéken van, hogy ez ne egy rendszeres szokás legyen nagy mennyiségben.

2023. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Viszont, hogy érdemben is válaszoljak, ne csak a sablonos önuralom dumát nyomjam:


Én is édesszájú vagyok, nagyon.

35kgtól szabadultam meg 8 hónap alatt, azután jött egy izomépítéses korszak, most pedig szintén fogyásban vagyok (leakarok menni egy olyan tzs%-ra, ahonnan majd szépen lassan építkezek, remélhetőleg izomba), nem akarok sokat leadni, kb 5kg, de nagyon figyelnem kell arra, mit eszek, pont azért, mert ezek az édes dolgok kevés volumennel, de nagyon sok kalóriával bírnak.


Én sem vonom meg magamtól ezeket, még ilyenkor sem.

Van egy adott kalóriakeretem, 2300, és "tiszta" kajából viszek be 1800 kalóriát (csak a fehérjére figyelek szinte, hogy az legyen meg, mert az a lényeg a kalória után), és a maradék 500 pedig lehet bármi, amit csak szeretnék. Így sokkal fenntarthatóbb, amolyan flexibilis diéta az egész. (sőt, ez tulajdonképpen az)


Neked is azt ajánlom, hogy oszd el 70-30 arányba az étkezésedet, és könnyebben lesz tartható. Nyilván, 1 teljes értékű étkezést kalóriában ki tud váltani akár 2db sütemény is, ami így belegondolva nagyon nem éri meg, de hát valamit valamiért..

2023. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon koszi a valaszokat, kicsit sajnalom hogy nincs hatekony segitseg ebben a formaban :/

#7 neked pedig hatalmas gratulacio a kitartasodert, buszke lehetsz magadra, remelem egy ido utan en is az lehetek magamra:)!

2023. jan. 1. 16:06
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha esetleg diagnosztizáltak enyhe cukorbetegséggel, akkor van olyan gyógyszer, ami egyben mérsékli az étvágyat is (mellékhatásként).
2023. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor érzed, hogy éhes vagy, igyál meg 1-2 pohár vizet, és máris elmúlik az éhséged, mert a folyadék eltelít.
2023. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!