Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkentő?

Étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
Nem a kapszulatol szeretnek fogyni 0 mozgassal es hasrautes szeruen beirt kaloriakkal, csak szeretnem tudni, hogy az etvagycsokkento is reklamfogas, vagy valoban van valami haszna? Nem tudom, h mind ilyen-e, de az altalam kivalasztott termekhez olyan szoveg van irva, hogy az edesseg iranti vagyat szabalyozza, es nekem pont ez kellene, viszont picit draga, ezert inkabb erdeklodni szeretnek toletek, nem az oldalon irt velemenyekre adok mert na, kitudja igaz e.. es szemelyszerint nem csodaszerkent gondolok ra, mielott azt hinnetek, csupan peldaul van esely ra, hogy a mindennapos sovargasom tudna e csokkenteni esetleg mittudom en heti haromszoros alkalomra vagy valami ilyesmi
2023. jan. 1. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es nagyon jókat ír.

Étvágycsökkentő mellékhatása egyébként sok gyógyszernek van, de hidd el, nem akarod azokat szedni. Amerikában van most nagy térhódítása egy ilyennek, injekció formájában, de azt csak nagyon kóros esetekben ajánlják, illetve ugyanúgy tudsz mellette zabálni, akkor meg nyilván felesleges. Alapvetően is sokan esznek pusztán unalomból, kedvtelésből, vagy azért, hogy segítsen feldolgozni a stresszt. Ezeken pedig nem segít az étvágycsökkentő, mivel nem fizikailag éhesek.

Amit én még tudnék javasolni, keress kalória szegényebb, egészségesebb verziókat a kedvenc ételeidnek. Nem mindenkinek jön be, vannak, akik inkább eszik kis mennyiségben, amit akarnak, mert az egészségesebb verzió nem elégíti ki a sóvárgásukat, és miután teletömték magukat az egészségesebb alternatívával, megeszik azt is, amit eredetileg akartak. Ilyen esetben nyilván jobb, ha szimplán megeszed, amire eredetileg vágytál. Viszont legalább ennyi embernek be is jön, szóval egy próbát megér. Én pl most télen banán palacsinta tésztából csinálok gofrit (1 banán, 2 tojás, 40-50 g darált zabpehely, kis sütőpor) és ez a reggelim némi kakaó porral, vagy egy kis étcsokival, gyümölccsel, házi mogyoróvajjal (ezzel óvatosan, mert kalória bomba). Nyáron meg általában fagyasztott gyümölcsöt turmixolok le fehérje shake-kel, és eszek hozzá házi zabkekszet. Amikor meg egyikhez sincs kedvem, akkor simán zabkását eszek, mindenféle ízesítéssel. Mindegyik opció teljesen jó, ha édességre vágysz reggelire, vagy uzsonnára.

2023. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
Nyilván van hatása. Ha a mozgást is hozzáteszed működhet.
2023. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sok éretlme nincs
2023. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"olyan szoveg van irva, hogy az edesseg iranti vagyat szabalyozza"

Akkor az szerintem krómtartalmú lesz, mert a krómhiány okozhat cukoréhséget, ezért jó lehet rá, ezért reklámozhatják vele. Ha viszont neked nincs hiányod, nem abból fakad a sóvárgásod, akkor semmit se ér.

Nézd meg az összetevőket, ha mindegyiket külön veszed meg tablettaként, akkor is olcsóbban jössz ki. De ha tényleg nyomelemproblémád van csak, nem stressz vagy ilyesmi, akkor max. kétezerből megoldható multivitamin kapszulákkal.

2023. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#11 pont ma találtam kalóriaszegény "nasit" amit szeretek is!! :) szóval talán sikerülni fog elnyomni magamba ezt a zabálásnak minősülő dolgot ezzel


#14 azért utána néztem mi a tünete a krómhiánynak és őszintén fogalmam sincs, hogy lenne-e, sok tünet passzol, de nem tudom, úgy emlékszem mindigis ilyen voltam, fáradékony, ingerült, folyton éhes stb vagy mindigis krómhiányos voltam, haha:D és egyébként meglestem a terméket amit kinéztem, valóban van benne króm :) hát nem tudom fiúk-lányok, nagyon furdal a kíváncsiság, végül majdnem mindenki leírta h valószínűleg nem ér semmit, de hát na, kipróbálom :D:D ha tényleg lóf@szt nem segít leírom nektek, köszönöm mindenkinek a válaszokat!!

2023. jan. 2. 18:17
 16/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mostmar h tobb mint 1 hete hasznalom szerintem mondhatok rola velemenyt, igazabol szemelyszerint nekem mukodik, nem vagyok annyira kivanos mint elotte, de nem fogok hazudni, vettem melle feherjet, amitol eleve etvagytalan leszek
2023. jan. 18. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!