Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha egy ember nem eszik, kb...

Ha egy ember nem eszik, kb mennyi idő után ájul el?

Figyelt kérdés

Maradandó károsodás? Mit tudtok erről a témáról?

Egyre több embertől hallom ezt, pedig szerintem nem egészséges.


2010. okt. 7. 13:05
 1/10 anonim válasza:
42%
Ha rendesen az alszik, az éhségtől nem elájulni fog, hanem meghalni.
2010. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
39%

nem mondom, hogy nem egészséges ha nem eszel...

kell néha olyan időszak ( ez max 2nap lehet! ), amikor nem eszel, hanem teákat iszol.Ezzel nagyon jól megtisztitoda a gyomrod, és minden méreg anyag kiürül belőled. A folyadék nagyon fontos! De semmi képp sem szabad koplalni huzamosabb ideig...

2010. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Én nem ettem 5 napig, a az 5. napon este összeestem.

(Fel volt dagadva a nyelvem és nem tudtam enni, nem fogyás miatt, még mielőtt lehurrognátok)

2010. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. olyan alkat vagy, hogy hajlamos a cukrod leesni, akkor akár úgy is elájulhatsz, hogy pl. csak nem reggeliztél.
2010. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
kb 146 óra 12 perc 47 másodperc alatt. (azért kb, mert pluszminusz 10mp)
2010. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
13:42 !! Ha teákat iszol és nem eszel azzal NEM tisztítod meg a gyomrod!! ez egy tévhit!!! A testnek nincs szüksége tisztítókúrákra, ezzel csak ártasz neki. (ha nem hiszed,járj utána )
2010. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm pont tegnap mesélte, hogy egyszer volt, hogy nem evett egy hétig, lement 5 kg, az első 2 nap fájt a hasa, utána már tök jól érezte magát... és az egy hét alatt nem esett össze.
2010. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a lement 5 kg-al azért vigyázzatok, nem a megfelelő anyagokból megy le ilyenkor 5 kb. Megterheli nagyon a szív és érrendszeredet. Elpatkolhatsz.
2010. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Fogyni csak egészségessen érdemes. Koplalással semit nem lehet elérni. Elkezdesz eni, a szervezeted autómatikussan több "zsírt" szed fel. Elraktározza. Az a baj az éhezéssel hogy előbb az izomszövetet kezdi lebontani, a kötőszövet bomlik és nem a zsír. Az ételek minőségére nem nagyon figyelnek oda az emberek:D És a rendszerességre.
2010. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...ez azért függ attól,h a tv előtt ülsz naphosszat,vagy házalapot ásol...ja és ha vezetés közben elhomályosul előtted a világ,akkor még aznap belehalhatsz...és magaddal vihetsz másokat is...
2010. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!