Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » KLIMIN SLIM FOCUS kapszula...

KLIMIN SLIM FOCUS kapszula vagy más fogyasztó szer segített valakinek az anyagcsere fokozásában?

Figyelt kérdés

Igyekszem mozogni és odafigyelni az étkezésre, de jó lenne még + segítség, ami felgyorsítaná az anyagcserémet.

55 éves vagyok, 35 kg súlyfelesleggel. Autoimmun pajzsmirigy betegségem van, alulműködik, inzulin rezisztenciám és klimaxos tüneteim.

Soha nem voltam ilyen kövér! Néhány hónap alatt híztam közel 15 kg-t, annak ellenére, hogy nem ettem többet. Talán a kevés mozgás miatt (ülő munkát végzek), de lehet más ok is.

Voltam dietetikusnál, háziorvosnál. Nem segítettek. Csak a szokásos tanácsokat mondták, amit itt szerintem mindenki tud.



2023. jún. 23. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Az anyagcserédet te semmilyen legális bolti kamu tápkiegészítővel nem tudod befolyásolni. Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
pénzkidobás mind
2023. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Csak a szokásos tanácsokat mondták, amit itt szerintem mindenki tud."


Azért neked sem lehet valami magas szintű tudásod, ha fogyasztószerekben meg anyagcsere gyorsításban hiszel.


Gondolom a doki diétát és sportot mondott, csak azt ugye fáj a fszod betartani, mert a csodabogyó amiről a doki még nem hallott, könnyebb lenne.

2023. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Igyekszem mozogni és odafigyelni az étkezésre, de jó lenne még + segítség, ami felgyorsítaná az anyagcserémet."


Ez mit jelent? Mennyi kalóriát eszel, mit sportolsz és mennyit?

Ha ez a kettő rendben van, semmi szükséged "anyagcsere gyorsítás"ra.

2023. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Van benne kétféle B-vitamin, meg króm, meg kicsi pár növényből. Igazából egy jó multivitaminnal jobban jársz, abban több ásványi anyag van, meg vitaminok is.

Autoimmun betegségeknél gyakran pszichológiai probléma van a háttérben, aminek az elfojtása miatt fordul a test önmaga ellen.

2023. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!