Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni/formálódni,...

Lehet úgy fogyni/formálódni, hogy heti többször otthon tornázom, viszont az étkezésemen lényegesen nem változtatok?

Figyelt kérdés
Csak egy kicsit kevesebbet eszek.
2010. okt. 3. 14:50
 1/1 anonim válasza:

én is most kezdem el a tornát stb és én utána néztem a dolgoknak mielött bármibe is belekezdenék,én sem fogyókúrázom mert az csak egy ideig tart aztán visszjön minden kiló (talán több is),heti pár nap torna rendben van, én azt ajánlom hogy heti három legyen és szedjél le valami earobic videót vagy valamilyen tornát.Ha nő/lány vagy akkor a futást nem ajánlom mert nekünk a futás káros lehet a térdünkre (egy ismerősöm már tapasztalta)

Az evéssel pedig az a helyzet hogy azon is többet kell azért változtatni ,rendszeresen kell étkezi és nem össze vissza és persze ebédre nem 3 nagy tányér pacal pörköltet kell enni,de az sem szükséges h csak salátákat egyél.

És nem szabad csak egy ideig csinálni egy bizonyos táplálkozási módszert,olyat kell kialakítanod amit talán egész életben tudsz tartani.Bocsi h ilyen sokat írtam de ezek fontos dolgok!Ha még kérdésed van hozzám nyugodtan fordulhacc mert sokmindent tudok ezekről a dolgokról.privátban elküldöm az e-mail címem.

2010. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!