Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex Retard! Mennyi idő...

Adipex Retard! Mennyi idő elteltével kezdi kifejteni hatását? Én 8 napja szedem, de még nem ment le 1 dkg sem! 15-20-kg szeretnék fogyni, ez szerintetek lehetséges a gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Miket eszel? Mennyit mozogsz? Hány kiló vagy, milyen magas?

Ha pusztán egy tabletta beszedésétől le lehetne fogyni, akkor nem lenne egyetlen kövér ember sem.

2010. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

...kövér....és gyökér.

Sok van, az biztos.

Most hagyd abba és keress föl egy szakembert!

2010. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Van már egy adipex-es kérdés ma... Veszélyes...

Miért nem értitek már meg végre, hogy fogyni csak változtatással lehet... Kevesebb kaja, több mozgás... Hiába a sok bogyó!!!!

2010. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

nagyon sok a hamisítvány. meg amúgy is... óvakodj a bogyótól! nékem például addiktológiai problémáim lettek a szedése kapcsán. bár, azt hiszem, én egészen más eset vagyok.

ha rám hallgatsz, más módszert keresel!

2010. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat , csak épp a kérdésemre nem kaptam választ!!!
2010. dec. 8. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot iszol? Én miután beveszem iszok rá 3 liter vizet (mármint nem egyhuzamban, hanem 1 órán belül). Nekem azt mondták ez fontos. És tényleg nincs étvágyam, semmit sem kívánok. Amúgy tényleg lehet, hogy hamisítványt kaptál. Honnan / hogyan vetted?
2010. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezeknél a tabiknál nem a sok víz ivás a fontos inkább ? 3 liter folyadék után én sem lennék éhes
2010. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 5 nap alatt először 3,5 kilót adtam le, utána stagnált egy darabig, na ekkor szokták sokan feladni és abbahagyni, de egy kis idő után újra fogyni kezdesz. Ha 1 héten belül sem megy le 1 deka sem, illetve ugyanúgy éhes vagy, mint eddig, akkor sajnos téged átvertek. Főleg az első héten megy le több kiló, kizárt, hogy eredeti a tiéd, ha semmi se változik 1 hét után.
2011. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!