Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék szedni vmilyen...

Szeretnék szedni vmilyen port,bogyót vagy vmit,amitől tudnék fogyni.Milyen fogyasztószer használ?

Figyelt kérdés
A turbóódiéta jónak tűnik,de 2heti adag közel 20.000 Ft.Van olcsóbb árkategóriás és hasonlóan jó?
2009. jan. 25. 23:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Te még hiszel a tündérmesékben?

Ilyen szer NINCS akármennyire is szeretnéd.

Hibába veszel meg akármit fogyni nem fogsz tőle csak a pénztárcád. Ha ezektől lehetne fogyni akkor már mindenki marha szálkás lenne...

NE VEGYÉL SEMMI ILYESMIT MERT ÁTVÁGÁS!!!

2009. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Reductiltól fogyhatsz elméletileg,mert nem leszel tőle éhes,kevesebbet eszel.A szűztea kapszula jóformán hashajtó,tehát ami benned van az kijön a bevitt táplálék nem sokáig marad ott.Személyes tapasztalatom nincs de biztos tudnak segíteni,akik szedték!
2009. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Patika.Mecsek Fogyi Tea 25 filter 4-500 Ft, Este reggel idd, kicsit felgyorsítja az anyagcseréd, nem hashajtó, mint a szűztea.
2009. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
aloe vera fogyis kapszula is jó
2009. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Próbáld ki a Szűzteát, melegen ajánlom neked. 18 kilót fogytam tőle fél év alatt. 82 kg-ról 64-re.
2009. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Jaj istenem...én is kövér vagyok ugyh ne vedd támadásnak..de ne zabálj és mozogj sokat...ennyi kellene, ne hülye bogyókkal tömd már magad....
2009. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

"ne hülye bogyókkal tömd már magad...."


Teljesen egyetértek.

2009. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

turbodiétás port megvettem, kétszer ittam, azóta is itt van a polcon. rettenetes íze van, nem ajánlom senkinek.

a nővérem a mega fat burner kapszulákkal és epres porral fogyott le, azt itta ebéd helyett meg talán este is (de lehet hogy reggel, 2-t ivott egy nap)

2009. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés időm lenne mozogni.Én is ittam szűzteát meg minden féle teákat.Fogytam is tőle,de nagyon meghajtott,és nap közben nem tudok kirohangálni a wc-re.
2009. jan. 26. 17:14
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon hízékony alkat vagyok, és ezeregy diétát végigszenvedtem tini korom óta, de tényleg nem érdemes hinni a csodákban. Megváltoztattam az étrendemet, rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszem, sok folyadékot fogyasztok, nem eszem cukrot, és lisztes dolgokat, a zsírokat is kizártam az életemből, ill. minimálisra csökkentettem. Napi 2l zöldteát iszok meg, nem szedek semmilyen bogyót, és lehetőleg mindenhová gyalog megyek. Tornázni is szoktam Béres Alexandra dvd-re, és nagyon jó diétás receptjei is vannak egyébként. Dióhéjban ennyi, ezzel fogytam szűk fél év alatt 35kg-ot. Egy viszont biztos. Egészséges vagyok mint a makk. Vesekövem volt, már nincs. Kicsit magas volt a vérnyomásom, mostmár a legjobb. A közérzetem pedig nagyon jó, esténként nagyon jókat alszok, pedig régen ezzel is volt gondom. Ez így nagyon szuper, csak egy dolog van, amit meg kell érteni. EZ NEM FOGYÓKÚRA, HANEM ÉLETMÓDVÁLTÁS. Nincs nasi, nincs csokika, csak nagyon ritkán, nagyon kicsi. Mihelyst elkezdek kenyeret enni, meg töltöttkáposztát, egyből csúsznak vissza a kilók. El kell dönteni, hogy egészségesen élünk, vagy magyarosan zabálunk.Nagy súlyfeleslegnél egyébként érdemes orvosi felügyelet mellett diétázni. Sok sikert!
2009. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!