Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik az a fogyasztószer,...

Melyik az a fogyasztószer, ami a leghatásosabb és hamar le lehet tőle fogyni?

Figyelt kérdés
170 cm magas és 56 kg vagyok. Nagyon szeretnék lefogyni legalább 8 kilót.Nem érdekel, hogy mennyire káros vagy ilyesmi. Tudom, most sokan elítéltek, de kövérnek érzem magam és így nincs kedvem tovább élni. Inkább belehalok egy nagyon veszélyes, de rendkívül hatásos fogyasztószer szedésébe, csak fogyjak le tőle! Légyszi a kérdésemre válaszoljatok és véleményeket írjatok rólam.
2009. febr. 19. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de kimaradt a 'ne' ! Szóval NE véleményeket írjatok rólam!
2009. febr. 19. 15:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan gyógyszer,csak a pénzed dobnád ki.A háziorvos tud kiirni sak,de adhat beutalót orvoshoz mielőtt tönkreteszed magad.
2009. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Én tudok egyet ami hatásos nehezebben beszerezhető ha érdekel szólj leírom a nevét és h honnan tudnád beszerezni
2009. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nem érdekel,h meghalok- ha meghalsz, az azért van, mert nem vagy egészséges (brutál fogyi szer,ami levenne pár kg-t rólad sem tesz azzá)

inkább legyél vékony (gondolom nem vagy kövér ilyen számokkal), mint csoooontváz a föld alatt


bocs,h nem ezt vártad, de ne légy h...e


és TUDOM, nehéz, de nem erről szól az élet,h megfelelj az ideálnak, illetve ne az legyen az ideálod,h vékony légy, (bár gondolom az vagy)

az élet másról szól, pl. szerelem, és nem attól lesz szerelmes beléd vki, mert kisujjával fel tud emelni......

de tényleg, gondolj bele!!!!


gyógyulj meg


mégegyszer bocs,ha nem ezt vártad!

2009. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat.
2009. febr. 23. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
170cm és 56 kg. Ez egy nőnél ideális, egy férfinál túl sovány.
2009. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőnél szerintem ez ideális.
2009. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!