Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik mostanság divatos...

Melyik mostanság divatos fogyasztószert vagy módszert ajánljátok viszonylag gyors és látványos fogyás eléréséhez? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
Szeretnék mihamarabb kb. 20 kg súlyfeleslegtől megszabadulni, és igen csábítónak találom a manapság látható , gyors fogyást ígérő szerek hirdetéseit. Kérlek írjátok meg, ha használtatok valami hasonlót mostanában, ami valóban eredményes volt. Köszönöm!
2011. jan. 13. 21:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Most a teára felejtettem el válaszolni :) Nem igazán van számottevő hatása, de idd mindegyiket bátran, mert fogyókúra idejére ajánlott napi 2-3 liter folyadék - nyári melegben nyugodtan lehet duplázni is, ha lemegy.

Ami olcsó és van némi hatása: koffein. De ez az otthoni kávéban is van.

2011. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Habár ez egy fogyókúrás, azon belül is a fogyasztószerekről szóló topic, mindig megtalálják az okoskodó és sokszor bántó hozzászólók...

Na, szóval:) Habár nekem nem sok súlyfeleslegem van, csak 2-3 kg, az évek során sokmindent kipróbáltam.

Még "kezdő" koromban, amikor azért jelentősebb úszógumival rendelkeztem, egyik napról a másikra döntöttem el, hogy elég....sajnos nem ettem, rengeteget ittam, rosttablettát, krómot, Bio CLA-t szedtem és futottam minden este. Olyan erősen akartam a fogyást, hogy a legfinibb illatok sem tántoríthatott el. Másfél hónap alatt 10 kg-t fogytam. Viszont egy idő után állandóan csak a kalóriák jártak az eszemben, óriási bűntudattal, elmaradó menstruációval. Anorexiás lettem. Egy fiú hatására szépen lassan enni kezdtem. Később 90 napossal, Adipex-el próbálkoztam. Az adipex nagyon bevált. Étvágyamat elvette, energikusabb lettem. De ezekről leszoktam...szerencsére. Agyban dől el minden. Ha az megvan, akkor csodaszer nélkül is elérhetőek a célok.

Sok sikert, kitartást!:)

2011. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy haladsz?
2011. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok kedves Kommentelők! Nagyon örülök, hogy vannak akik tényleg valódi tapasztalataikat osztják meg és ez nagyon sok erőt ad! Mióta elindítottam ezt a kérdést, étrend változtatással 4 kg-tól sikerült megszabadulnom. Fogyasztó szerek tekintetében nem sikerült döntenem, így jobb híján az otthon talált Szűztea kapszulákkal egészítettem ki a diétámat. Szűztea+CLA variációt szedem, ami csak kisebb mértékű, elviselhető hashajtást eredményez. Könnyedén kibírható. Első körben elhagytam a fehér kenyeret, cukrot és mindenféle édességet és este 6 után már nem eszem. Figyelek a mértékletességre, s kerülöm a zsíros ételeket, hizlaló ételeket. A mozgás emellett sajnos elhanyagolható, ezen kell még változtatnom. Viszont nem adtam fel, valamivel szeretném még hatékonyabbá tenni fogyókúrámat. Adipex-el kapcsolatosan kérdezném, mellékhatásokat nem tapasztaltál mikor szedted?
2011. jan. 30. 12:53
 25/25 anonim ***** válasza:

Mellékhatásként én erősebb szívdobogást(nem vészes),fejfájást, szomjúságot tapasztaltam, de ez utóbbi nem is baj, hiszen inni kell. Étvágyam nem volt, de egy idő után olyan volt,mintha nem hatna. Gondolom hozzászokott a szervezetem. Ekkor abbahagytam.

Szép eredményt értél el, gratulálok!Így tovább!

2011. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!