Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószereket...

Milyen fogyasztószereket ajánlatok? 75-80 kg vagyok 166 cm szóval "duci"! Olyan szert keresek amit fogamzásgátló mellett is használhatok! Természetesen a szedés mellett sportolni is fogok!

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 21:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Jahhh és kifelejtettem hogy természetesen megfizethető áron!
2011. jan. 28. 21:27
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
ha sportolsz akkor mellé már csak egy kis diéta kell. ami hatásosabb mivel porokon nem élhetsz életed végéig.
2011. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sport mellé elég a diéta, ne szedj be sztem semmi extra cuccot. Legfeljebb vmi emésztést serkentő teát.

A mindmegettén van egy csomó diéta, leírva az előnye, hátránya, mennyire tartható és egyebek. Néz szét és válassz ki egyet.

2011. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyél azt, amit eddig, csak kevesebbet és járj úszni.
2011. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
hoodia spray. Nem kimondottan fogyasztószer, de az étvágyat jelentősen csökkeniti. 5 ezer Ft körül van, kb. 1 hónapig elég.
2011. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes csodaszerekre költeni, mert ami hat, arra azt írják, hogy csak diéta és mozgás mellett lesz sikered. azt viszont elfelejtik odaírni, hogy ez a kettő már ÖNMAGÁBAN is= fogyás. A másik pedig, hogy nem lehet tudni, hogy ezek a szerek és a fogamzásgátló hogyan hatnak egymásra, én a helyedben nem kockáztatnék meg semmilyen betegséget, vagy ne adj isten egy nemkívánt terhességet (egyes szerek csökkentik a foggátló hatását)
2011. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omgwtflol válasza:
Az adipex és a reductil hatásos, bár ezek nem éppen kíméletes bogyók, talán van is bennük némi amfetamin származék, a pulzust magas szinten tartják egész nap, éhségérzet egyáltalán nincs, pörögsz egész nap, nehéz az elalvás és hosszú távon ingerlékennyé tehet, ajánlani semmiképpen nem ajánlom, kipróbáltam mindkettőt, fogyni tényleg lehet velük, de tönkre teszik a szervezeted.
2011. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!