Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen teát igyak hogy fogyni...

Milyen teát igyak hogy fogyni tudjak egy 4-5 kilót? Alapból nem eszek sokat és mégis úgy érzem hízok? Ez miért van? NApi 2szer eszem, délben és délután. Sok gyümölcsöt eszem. És csak jönnek fel rám a kilók.

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

pont az a baj, hogy keveset eszel. napi két étkezés nagyon kevés inkább ennél többször de kevesebbet. hidd el , én voltam kövér úgy hogy napi 1x vagy 2x ettem. most napi 4-5x eszem és vékony vagyok.

a reggeli nagyon fontos azt ne hagyd ki ,még ha csak pár falatot is eszel már beindítod az anyagcseréd, gyümölcsöt szénhidrátot inkább csak délelőtt egyél , vacsorára pedig fehérjét. ha még mozogsz is mellé akkor tuti a fogyás.

2011. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen herbária Elhízás elleni tea, nekem az bevállt, a múltkor véletlenül emésztés serkentő teát vettem helyette, az nem volt jó semmire. És tényleg egyél többször keveset, rostosat főleg és sovány húst, tojást többet. És nekem még nagyon jól rendbe tette az emésztésemet a svéd csepp és Protexin Balance szedése, azóta nem vagyok olyan éhes-falánk sem.
2011. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sok gyümölcs egészséges, de ha "nasinak" eszed, akkor hízlal. Ha kevesebb kaját eszel és gyümölccsel helyettesíted, akkor nem hízlal és egészséges.

És az sem mindegy, MIT eszel.

Csak attól, hogy "valamilyen" teát iszol, nem fogsz lefogyni.

2011. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Naponta többször kell enni keveset, mert szükség van az energiára a mozgáshoz. Mozgás nélkül meg hatásosan fogyni nem lehet. Ha naponta csak egyszer eszel vagy kétszer, akkor a szervezeted raktározni fog, mert tudja, hogy csak soká jut legközelebb megint ételhez.

Amúgy én a zöldteát ajánlom és az ananászt, de nem konzervként, hanem, mint friss gyümölcs.

2011. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 megölömatesóm válasza:
Joshi tea v kammilla tea
2011. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sima zöld tea cukor nélkül=)

De egyébként én vettem ilyen fogyi teát a DM-be, és finom cukor nélkül is:D

2011. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!