Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap csak egyszer, délután...

Egy nap csak egyszer, délután három körül kívánok enni egy ideje. Akkorra éhezek meg. Így le fogok fogyni?

Figyelt kérdés

Ha előtte véletlenül megéheznék, az is hamar elmúlik. Vagy épp nem érek rá enni, vagy nincs kedvem (utóbbi döntő). Vacsorára általában kicsit éhes vagyok, de akkor már direkt nem eszem, mert késő van, és nem akarok se hízni, se rosszat álmodni.

Ha eszem, akkor általában ezt és ennyit: egy szelet kenyér, két darab rántott sajt, vagy egy rántott csirkemell (mirelit, kisütni való). Néha egy szelet csoki lemegy még aznap, de semmi más. Szomjas sose vagyok, kínból iszom azt a napi fél litert is, hogy legyen székletem legalább három naponta. Nem tudom, hová vezet ez, de jó nem sül ki belőle, gondolom...


2010. jún. 2. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen menj orvoshoz én unalomból csináltam azt, h minden nap csak egyszer ettem! Tudod mi lett a következménye??? A menstrúáciom a szokásos 6 nap helyett tartott 2 napig akkor is alig valami, elkezdett hullani a hajam 4 naponta jártam wc-re és azt hittem ott halok meg pedig én ittam elegendő folyadékot(2liter) + a normál sulyomból ledobtam ledobtam 6 kilót s úgy néztem ki, mint egy csontváz! Ne tedd!!!!!!!!! Este is ehetsz csak nem zsíros dolgokat! Ha bedobsz egy salit vagy valami natúr joghurtot egy dekát se fogsz hízni! Ha pedig nem kívánod akkor is egyél reggel, délben, este, mert valószínű, h a szervezeted ÉHEZIK!!!!!!!!!!
2010. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éhezik? :O De én nem érzem, te jó ég. :O Ez tényleg ilyen komoly? Pedig jól vagyok. Igaz, fogytam, de megáll a súlyom, nem csökken tovább. Akkor megpróbálok enni többször, bár nem kívánom. De nem akarok bajt magamnak. És igen, néha alig bírok székelni is, és persze fáj. :S
2010. jún. 2. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
még hogy tényleg ilyen komoly? szerinted a napi fél liter víz, egyszeri étkezés és 3naponta széklet normális? a szervezeted valószínűleg raktározó üzemmódba váltott, így egy darabig biztos nem fog csökkenni a súlyod. először is kezdj el szedni valamilyen vitamint (a magneB6 úgy tudom meghozza az étvágyat) és egyél naponta többször és igyál minimum 2 liter folyadékot! (mellesleg nem csak akkor kell inni amikor szomjas vagy) a napi 5-6x étkezés ajánlott, még ha keveset is eszel, akkor is tartsd ezt be, valamint egyél sok rostban gazdag kaját, hogy beinduljon a bélműködésed!
2010. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok persze, hogy éhezik hiszen, h is mondjam a szervezet nem tolerálja azt, h egyszer eszel egy nap ráadásul akkor jól teletömöd magad! Mondom én is ezt csináltam és leírtam, h mi lett a következménye! Mondhatni én akkor kaptam észbe mikor már zörögtek a csontjaim + a gyönyörű szép hajam fele kihullott! Ráadásul a szervezet ilyenkor átáll egy raktározó üzem módba tehát amit megeszel ő azt meg is fogja tartani és ha fogysz is akkor izomból fogsz mivel nem kapja meg azokat a tápanyagokat, ami neki kellene és ezt az izomtól veszi el!!!! Szóval egyél még ha nem esik jól akkor is! Ha már nem hányod ki az félsiker! és ezt nem arra értem, h bulimiás vagy hanem arra, h nagyon fura lesz pl reggel kajálni, mert egy jó ideje ezt már nem tetted meg!
2010. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Be is paráztam rendesen. Sütök magamnak tükörtojást, mert más nincs is itthon... :O Csak nem jön vissza. Váá, remélem, visszaáll a régi "rend".
2010. jún. 2. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. De meg kéne nézze egy doki, miért nincs étvágyad. Betegség állhat a háttérben.
2010. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul semmi zöldséget, gyümölcsöt nem eszel, pedig azok a leghasznosabb dolgok minden szempontból. És tessék inni.
2010. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!