Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétás ezaz étrend? Lehet igy...

Diétás ezaz étrend? Lehet igy fogyni szerintetek? Nem bírom a túl szigorú diétát, az étrendem:reggel 5-6 szelet teljes kiörlésű kenyér (a kis kocka kenyér), kevés vajjal egy pohár tej, délután 2-3 szelet kenyér joghurt, tej. Édesség semmi.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
5-6 szelet??? Ez de temérdek! Én háromtól már mozdulni nem bírok pedig 95 kilós vagyok-> bírok enni.
2010. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz az összeállítás. Kenyérrel nem lehet fogyni, és te azon kívűl nem igazán eszel mást. Reggel ehetsz kenyeret, de ne 5-6 seletet. Max. kettőt, és ha teheted az is teljes kiörlésű legyen. Délután nyugodtan ehetsz csirkemellt zöldkörettel, ebéd után gyümölcsöt is. A gyümölcs kivételével ezeket este is eheted. Napi min. négyszer egyél keveset, és garantált a fogyás. Én 10 kilót fogytam így. Amit leírtál, azzal csak alultáplált leszel.
2010. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Teljes kiőrlésű a kenyér és az a kis kocka lapos szeletek (20g/szelet),az sok?

2010. jún. 30. 13:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, NAGYON sok. Ráadásul semmi olyat nem eszel, amire valóban szükséged lenne. A reggeliben nem a sonka (jó minőségű, nem zsíros) és sajt (sovány) hízlal, és nem is a hozzá passzóló paradicsom, paprika, uborka (ezekből bármenyit lehet enni, nem hízlal), hanem a kenyér. A többi hozzávalóval kell jóllakni, nem szénhidráttal. Kell kenyér is, max. 1-2 szelet, reggelire. A nap folyamán alig ettél, az is szar. Napi 2-szer tejet inni minden nap, fölösleges. Egy csomó kalória van benne. Attól, hogy egészséges, még nem kell túlzásba vinni. Nem ettél viszont zöldséget, gyümölcsöt és húst. Az, hogy az édességet kerülöd, nem jelent semmit ennyi kenyér mellett.

Ezzel az étrenddel viszont garantált a hízás és a betegség is.

2010. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 timido ***** válasza:
én reggel egy szelettől jóllakok egy bögre tejjel... az hogy megegyek 5-6 szeletet?!?! uhh pedig nekem is 20 grammos szelet. Ettől én csak híznék majdnem 10 szelet kenyér/nap. keress rá, itt is van temérdek kérdés napi menüről. Keresgél egy kicsit,és találni fogsz
2010. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyél inkább csak 2 szeletet, csirkemell sonkával, sok-sok zöldséggel vagy tojással. Ugyanugy laktat, és egészségesebb.
2010. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor váltok :)
2010. jún. 30. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:

5-6 szelet a lányom heti adagja! Nem fogyózik!

Ilyen egyoldalú táplálkozás mellett csak hízni tudsz. Egyél leveseket, főzeléket, salátát, néha egy kis mellehúsát, tojást, gyümölcsöket naponta többször(5ször)

És sok teát(gyógy-) vizet!

jobb lenne, ha többször ennél keveset! 4-5-ször. Így csak kinyúlik a gyomrod, aztán sok fér belé. Ha visszafogod magad, pár hét alatt összeszűkül.

Ha fogyózol, a tej nem kell. Joghurtból sovány és natur. 1,5 dl. slussz-passz!

2010. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

alig jutsz valami tápanyaghoz. Nagyon egyoldalúan eszel, viszont rengeteget egyszerre.

A tested így tulajdonképpen éhezik, mert rosthoz , ásványi anyaghoz, vitaminhoz alig jut. Így aztán abból próbál minél többet raktározni, amivel megkínálod: kenyér, tej.De hiába, mert nem kapja meg ezekből, ami hiányzik. Ígyhát tovább éhezik és tovább raktároz.


Sokkal több gyümölcs, zöldség, főtt kaja. És kenyér elég egy szelet max kettő. egy nap. Ne azzal lakj jól, nem aratni jársz, gondolom. Ha igen,akkor o.k. de levest egyél akkor is!

2010. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat,mindenképpen étrendet váltok :)))
2010. júl. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!