Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott már le valaki tablettá...

Fogyott már le valaki tabletták segítségével? Létezik olyan, ami TÉNYLEG használ?

Figyelt kérdés
"Ne tablettázz, hanem sportolj, diétázz" válaszokat, kérem, mellőzzük, nem ez volt a kérdés.
2011. márc. 16. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik! Ha ennyire egyszerű lennek, akkor jóval több vékony ember szaladgálna az utcán!
2011. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg lehet,hogy vannak már olyan tabik,hogy nem lesz éhes az ember ,azt elvan egész nap pl fénnyel vagy vízzel,kajára meg rá se néz mert nem is kívánja .
2011. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazából azért kérdezem, mert találtam egy hirdetést egy szerről, ami eléggé kecsegtető. Azt írják, már ezrek fogytak le a segítségével. Egy osztrák találmányról van szó.

Azt írja, ha mégsem válik be, visszafizetik a teljes árát, kérdés nélkül. Szerintetek?

2011. márc. 16. 10:30
 4/14 anonim ***** válasza:
olvassál róla fórumot, de ne a szer oldalán, mer általába azi lyenek kamuk..
2011. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem találtam róla fórumot. Nem tudom, hogy azért, mert még túl új, vagy mert tényleg kamu.

De a garancia eléggé meggyőző.

A hirdetése a Kiskegyedben van, két oldalas, sztorival, termékmagyarázattal, árakkal, elérhetőséggel.

2011. márc. 16. 11:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Na én anno pont egy ilyennek dőltem be,mint te! Gondoltam biztos nem kamu, ha visszafizetik az árát. A tablettát szét kellett rágni. Hát minden mondjak, olyan íze volt, hogy 3szor kellett öklendeznem. Lehet,hogy azért gondolták, hogy fogyaszt, mert az embernek szabályosan hányingere lesz tőle!:) De rá 2 órára simán tudtam enni! A pénzed pedig használják addig. Azért éri meg. Mert legalább 2-3 hét úgy is eltelik mire rájössz, hogy sz@rt sem ér. Addig is ott van nekik a pénz tőkeként!

Szóval saját tapasztalatot vártál, hát leírtam. Azt meg felejtsük már el, hogy biztos vannak olyan tabletták, amik elveszik az éhségérzetet és nem eszel semmit egész nap! És az mire jó? Gyomorrákot kapni két éven belül?

2011. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És visszakaptad a pénzedet? Mert ha igen, akkor igazából nincs vesztenivalóm.
2011. márc. 16. 11:10
 8/14 anonim ***** válasza:
az ilyen "cégeket" utána kb lehetetlen elérni , úgysem adják vissza a pénzed:) tudom...
2011. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem vissza! Nincs veszteni valód, max. annyi, hogy nagyon fogsz benne reménykedni és nagyot fogsz csalódni!

Bár mondjuk, lehet,hogy én csak mázlista voltam és nekem pont visszaadták. Gondolom járt már úgy valaki, hogy nem!

2011. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Őszintén ajánlom ezt a cikket, nagyon sok hasznos információt találsz benne! (meg amúgy az egész oldalon)


[link]

2011. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!