Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott valaki mostanában a...

Fogyott valaki mostanában a 30 days segítségével?

Figyelt kérdés
Sportoltatok valamit mellette? Mennyi ment le és mennyi idő alatt? Júliusig kellene leadnom 8-10kilót...
2011. ápr. 20. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Igen,júliusig könnyedén leadhatsz 8-10 kilót,ha a könyveidet leadod a legközelebbi könyvtárban...úgy látszik eddig se voltak hasznodra...meg tekerd be magad fóliával és használj Hoodia spray-t,az a tuti...
2011. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem, hogy miért sértegetsz... Plusz, a kérdés sem ez volt. De köszönöm szépen nagyon hasznos válaszodat.
2011. ápr. 20. 21:37
 3/7 anonim válasza:
Szia.én ugrókötelezem, mellette este 8 után nem eszem.csak attól, hogy nem ettem 8 után fogytam 5 kgot.kezdetnek jó sztem.ilyen fogyókúrás dolgok meg sztem elég drágák, és ha abbahagyod hamar visszajönnek a kilók, ezt tapasztalatból mondom.amugy én sem értem miért kellett beszólni.semmi nincs ebben a kérdésben.
2011. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az ilyen gyógyszerek spay-k stb. semmit nem érnek, és általában adnak hozzá egy étrendet, plusz javasolnak mellette sportot is. Épp ezért hanyagold ezt a cuccot, nézegess neten diétás étrendeket, és naponta mozogj fél- 1 órát (aerob, kardio edzés, neten találsz róla több infót) ahogy bírod. Hamar meg fog látszani az eredmény, nem kellenek hozzá csodaszerek, akareterő kérdése az egész.
2011. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
nagyon egészségtelen 2 hónap alatt 10 kg-t fogyni. Túl későn kaptál észbe.
2011. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem diabetikus azt mondta a havi 5 kg fogyás még jó, de annál többet ne. TD por?
2011. ápr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nem mostanában, még tavaly, de nekem sikerült :)Két dobozzal kaptam, és úgy voltam vele, hogy akkor kipróbálom. Mondjuk az tény, hogy futottam is mellette, heti háromszor egy-másfél órát, de két hónap alatt lement 6 kiló. Ez mondjuk így nem hangzik olyan soknak, viszont a hasam a szemmel láthatóan laposabb lett (ami szerintem nem a futástól ment le), és véééégre belefértem a régi ruháimba :) Szóval én csak ajánlani tudom.Sok sikert!
2011. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!