Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott már le valaki tablettá...

Fogyott már le valaki tabletták segítségével? Létezik olyan, ami TÉNYLEG használ?

Figyelt kérdés
"Ne tablettázz, hanem sportolj, diétázz" válaszokat, kérem, mellőzzük, nem ez volt a kérdés.
2011. márc. 16. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

14:36 vagyok

Találtam neked még egy cikket:


[link]

2011. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem létezik. Ha létezne arról nem hirdetésekből tudnál, hanem azért mert mindenki arról áradozik mennyit fogyott vele.

A pénz visszafizetési garancia meg kamu.

1. A cég tisztában van vele, hogy az emberek nagyobb része nem veszi a fáradságot, hogy visszakérje a pénzét. A terméken a hozzávalókat és az árát nézve akkora az árrés, hogy akkor is bőven megéri nekik ha az emberek négyötöde visszakéri a pénzt.

2. Aki ilyen tablettát vesz az esetleg fogyókúrázik mellette és azt hiszi a kis naív hogy a tablettától fogyott le. Pedig az csak pacebo.

3. Megígérik, hogy visszafizetik azután eltűnnek, hogy két hét múlva új cégként új csodaszert reklámozzanak.


Kedvenc tablettás hirdetésemet mostanában sokat látni. Azt ígérik, hogy két hét alatt le lehet fogyni vele 15 kilót ami akkor is necces ha semmit nem eszel. A hirdetésbe "bizonyítéknak" kitett fényképek a legdurvábbak, az elsőn kötényhassal valaki a másodikon egy sovány has. Ebben az a szép, hogy a kötényhasat csak és kizárólag műtéttel lehet eltávolíttatni. Aki ezután is elhiszi az meg megérdemli, hogy jól átverjék.

2011. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek az a pszihológiája, hogyha már elköltöttél rá egy rakás pénzt, és minden nap többször figyelsz, hogy bevegyél egy tablettát, akkor eszedbe fog jutni akkor is, mikor egy csokit vennél, és inkább nem veszed meg.


Ennek ellenére hogy ezt tudom, én is most épp azért olvasgatom ezt a topikot, hogy hátha találok valamit, ami tényleg beválik :D

2011. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már bocs, de VAN vesztenivalód, és az a pénzednél lényegesen fontosabb és pótolhatatlanabb: az egészséged. Vajon tudod, biztos lehetsz benne, hogy mi van ezekben a tablettákban? Akár használ, akár nem, én nem mernék beszedni ilyesmiket...

Dietetikus szakember tud diétát ajánlani, esetleg olyan megbízható gyógyszereket, amik biztonságosak.

2011. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!