Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vettem a DM-ben egy ilyen...

Vettem a DM-ben egy ilyen ananaszos l-carnitin-es ragotablettat, de nem volt mellekelve hozza tajekoztato a szedeseröl. Hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az l-carnitin-t sportolók használják teljesítményük fokozására. Segít mozgás közben felszabadítani a zsírokat vagy vmi ilyesmi. A sport tevékenység előtt egy bizonyos idővel kell bevenni, de úgy tudom h legalább 1-2 mg szükséges alkalmanként. Ennek am neten is utána nézhetsz testépítő oldalakon.

Am nem hsizem h az az ananászos cucc túl sokat érne. Magában semmit nem fogsz tőle fogyni. Nem arra való.

2009. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,k bar nem önmagaban szeretnek fogyni töle, hanem pontosan edzes elöttre vettem, csak fogalamam nem volt, hogy mennyit es mennyivel elötte kell bevenni. Elsösorban teljesitmenyfokozasra vettem, mert azt olvastam, hogy arra is jo.
2009. febr. 25. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
L-karnitinből kb 1000 mg-t kell szedni naponta fél-egy órával sport előtt.
2009. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszt :) erre lettem volna kivancsi :)
2009. márc. 2. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!