Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 100kg-os kezdősúlyból (kezdésn...

100kg-os kezdősúlyból (kezdésnek) 30db adipex-től mekkora fogyás várható?

Figyelt kérdés

akik csak pocskondiáznának kérem ne irjanak...nem tudjátok minen "köszönhetem" a feles kilókat stbstb...

akinek van tapasztalata a szerrel kapcsolatban köszönöm a választ! kezdő löketnek szeretném az 1 hós kúrát,nem folyamatosan szedni...


2011. ápr. 1. 18:21
 1/5 De Puta Madre ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, de semekkora. Most néztem a "szer" oldalát, és tiszta marketing az egész. Azt írja, amit hallani akarsz. Csodaszer nincs, ha lenne, akkor senki nem diétázna, és mozogna. Aerob edzés, és diéta a megfelelő.
2011. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Én is most fogok neki állni szedni,én nagyon bízom benne,én is 100 kiló vagyok ami szülés után maradt rajtam.

Úgy olvastam,hogy minél nagyobb súlyból szeretnél fogyni annál több fog lemenni,hát én bízok benne,hogy egy 15 kiló leugrik az első hónapban!

Majd megírom egy hónap után,hogy hol tartok :)

2011. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hello

én pcos vagyok,igy a hormonbojdulásnak is köszönhetem,ill szintén terhességnek is,11hós a babám. nekem kb jvő7re ér ide,akkor együtt csináljuk:)

2011. ápr. 5. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
3 gyerek utan, 93 kg voltam iden januarban. Kiprobaltam sokmindent, semmitol nem fogyam jelentosen. Jan 9-en elkezdtem dietazni, 1000 cal vittem be naponta es 40 percet tornaztam Reka dvd-jere. Ma reggel 75,2 kg voltam. Szerintem inkabb ezt probald meg, mint a "csodaszereket". Hidd el, tapasztalat! :( Ha gondolod, irj privit, szivesen segitek!
2011. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 edus83 válasza:
Én szedtem be vált,de sok mellék hatása is volt,de hatásos esküszöm.
2011. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!