Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex Retard mennyibe kerül...

Adipex Retard mennyibe kerül külföldről?

Figyelt kérdés
Szlovéniában, Csehországban, Ausztriában(?) Svájcban is kapható a gyógyszertárakban receptre. Valaki váltott már ki így, magyar recepttel, tehát téritésmentesen? Állítólag lényegesen olcsóbb így, mint a feketepiacon.
2011. szept. 19. 20:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezek a hazai feketepiaci árak. Ezek töredékébe kerül, ha az ember recepttel bemegy egy szlovén vagy svájci patikába, de talán az osztrákoknál és a cseheknél is kapni.


Szóval engem az érdekelne hogy úgy mennyibe jön ki?

2011. szept. 23. 00:16
 2/4 anonim ***** válasza:

hát, erről nem találtam semmit..

de ha már írok, megkérdezhetem miért vagy kíváncsi rá?

2011. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogyha íratnék receptet, hol érdemes inkább beváltani? Most elbizonytalanodtam, egy ilyen egyszerű kérdés esetében még mire lehet gondolni, hogyan lehet még értelmezni?
2011. szept. 25. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

ott a probléma az értelmezésben, hogy minek neked egy ilyen sz.ar. méregnek lassú és gyenge, magadon csak nem alkalmaznál ilyen szemetet (fogyásnak nyilván nem ez a módja) kémia órára kell?

orvos nem írhat rá receptet elvileg, mert itthon nem törzskönyvezett, nem forgalmazzák, csak neten tudsz rendelni, gondolom bizonyos szabályokat így megkerülve.

tehát a neten található ajánlatoknál elvileg olcsóbban nem igen jutsz hozzá.

2011. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!