Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Minden "csodaszert" kipróbálna...

Minden "csodaszert" kipróbálnak páran, majd elmondják, hogy nem jó. Ezek szerint semmi sem segít? Nekem az adipex nagyon bevált, csak ugye azzal vannak egyéb gondok. Van vmi ami mégis segített valakinek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az Adi nem illegális!!!Csak Magyarországon nem kapható, rengeteg gyógyszer van, amit itthon nem kapható, hiszen nem lehet minden gyógyszert törzskönyvezni. De ha itthon felíratod, akkor más országokban ki lehet váltani.

170 cm vagyok, 80 kg-ról indultam, diétával lefogytam 77 kg-ra, majd megvettem az adit, 1 hónapja szedem, 25 szemet szedtem be eddig és 7 kg-ot fogytam, most 70 kg vagyok. Mellette, ahogy írtam is komolyan diétázom, és tornázom. A célom a 62 kg, nem szeretnék vékony lenni, hanem formás és izmos.

Természetesen azt nem mondhatom, hogy ajánlom mindenkinek, mert nem....csak annyit tudok, hogy nekem bevált, hála a Jó Istennek nem volt eddig egészségügyi gondom vele, de tudni kell, hogy egy gyógyszer, szóval nem játék.

2011. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!