Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Probáltatok már az almaecet...

Probáltatok már az almaecet segítségével fogyni? Milyen hatással volt rátok? Fogytatok valamit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 20:53
 1/7 anonim válasza:
100%
nekem rokonomék próbálták,de nekik bejött,pontosan nem tudom mennyit,de sokat fogytak
2009. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nekem fájt tőle a gyomrom......
2009. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én most kezdtem szedni az almaecet kapszulát,és az almaecetet inni.15-20kg szeretnék fogyni.Ettől lehet?
2009. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az attol függ kinek milyen a szervezete.Az egyik lefogy töle,a másik nem.Én már több mint egyhete iszom,de semmit nem fogytam.
2009. márc. 20. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én két hétig ittam. Napi 3-szor(egy e.kanál almaecet és két dl víz). Semmit nem fogytam, viszont a gyomromat úgy szétmarta,hogy azóta is szokott fájni. Nap mint nap fáj az egész. Emellett ecetszagú lesz a szád,ha nem mosol fogat utána. Így még a párodnak is elmegy a kedve tőled.(tapasztalat)
2009. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia nem szabadott volna 3 kanállal inni csak naponta 1-et.Én most abba hagytam mert szedem a reduktil tablettát.Hátha attol sikerül fogynom.
2009. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!Én a kapszulát szedtem,kicsit túlzásba vittem mert csak salit ettem és napi 4-et bevettem ,a végén meg bevérzett a gyomrom!szóval ha szeded is,óvatosan,bár az ismerőseim sem fogytak tőle...
2009. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!