Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A 30 days tablettától lehet...

A 30 days tablettától lehet fogyni? Tényleg csökken a zsírhas?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 18:18
 1/9 bix ***** válasza:

nem. és nem.


(mi van itt az emberekkel? az elmúlt két nap tiszta gyógyszertár szag van itt, annyi fogyasztószer került már terítékre hogy az eszetlen...)

2011. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rengeteg tanulmany es teszteles bizonyitja hogy vannak "tablettak" melyek igy vagy ugy de gyorsitjak a fogyast...(karnitin, kaktusz kivonat)...valoban kell melle a dieta de sokan meg az sem tudjak betartani az etvagycsokkentok nelkul...ha valaki eddig egy -egy etkezesre oriasi adagokat evett akkor nagyon hatasos tud lenni egy par etvagycsokkento (ami tobbnyire rostokat tartalmaz) eves elott azert hogy hamabarabb bekovetkezzen a teltsegerzet. Azt kell figyelembe venni hogy ezek nem csodaszerek ezert ha nem teszel semmit akkor az eredmeny is elmarad...a testepito sem azert nagy es szaraz mert tv elott zabal egesz nap mikozben lovi magat...
2011. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bix ***** válasza:

"igy vagy ugy de gyorsitjak a fogyast...(karnitin, kaktusz kivonat)"


a kaktusz kivonatról nem tudok de annyi ilyen van...


l karnitin meg megint nem csodaszer, sőt diéta mellett teljes mértékben hatástalan. akkor használ ha iszonyat terhelésen van a szervezet, nem hiába testépítők szedik általában... az l karnitin gyak az acetil koenzim a-hoz kötött, aktivált zsírsavak szállítását végzi, viszont a tested által előállított mennyisége véges, és nem is túl magas. ezt ha tényleg masszív edzést tartasz (nem fél óra rubintréka norbitréning) akkor simán kiakasztod, így a fogyásodban a szűk keresztmetszet ez a transzporter lesz. ha beviszel extra mennyiséget akkro a mitokondriumba szállítás határa kitolódik.


valljuk be a legtöbb fogyózónak nem ez a szűk keresztmetszet a fogyásában...

2011. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor mitol fogynak azok akik szedik...placebo???
2011. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bix ***** válasza:

ember. leírom normálisan hogy hogyan működik. mit nem értesz ezen? ha valamit nem értesz akkor olvass utána. ez a cucc a kamion a kőfejtő és az üzem között. alapon nincs túl sok, így lassú a szállítás. ha nekiállnak dolgozni a srácok a fejtőben akkor viszont a gyárban nem fog nőni a beszállított anyag mert nincs elég kamionod. ezzel kapsz több kamiont, de akkor is le fel kell robbantani a hegyet...


nem placebo. de ha nem változtatsz az étkezéseden és nem mozogsz akkor semmit nem hat, ahogy az étvágycsökkentőkön kívül semmi nem hat. magában nem éget zsírt semmi se, persze lehet mozgás nélkül fogyni, de akkor elég radikálisan hozzá kell nyúlni a kajádhoz ami nem szerencsés...

2011. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
A modorodon csiszolhatnal egy arnyalatot...nem tudom hogy dietetikus vagy, testepito vagy csak siman egy tulsulyos aki egesz nap gep elott ul es ezeket az oldalakat olvassa de akaratero hianyaban csak az eszt ossza. A tudomany fejlodik es bizony vannak olyan keszitmenyek melyek tobb eves kutatasokon es celcsoport kiserleteken alapulnak...ezeknek persze az aruk is mutatja hogy a bevitt kutatasi ertek minossegi termek kent jelenhet meg a piacon. Presze ez nem a fent emlitett termekre ertem...az is teny hogy egy dieta alatt a szervezet sok vitamint veszit es ezeknek a termekeknek a tobbsege tartalmaz azt is...a kerdezonek azt tudom javasolni hogy vegyen inkabb taplalekkiegeszitoket melyek tartalmaznak szojat, tejfeherjet es tejsavot. a fogyast a rostok biztositjak az alltal hogy teltsegerzetet okoznak a feherjek pedig arra szolgalnak hogy "ne haljunk ehen".
2011. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bix ***** válasza:

"tobb eves kutatasokon es celcsoport kiserleteken alapulnak"


mutta azokat a kutatásokat. vagy bemondásra hiszed el te is? tudod hány ilyen "csodaszert" látok amik névtelen de jól csengő "tudományos" eredményekre épülnek? ezek 100%ban megvett, vagy eleve kamu kutatólaborok eredményei. de mondom ahogy mutat valaki egy hiteles, ismert intézettől kapott valós teszteken alapuló tanulmányt akkor lehiszem hogy hat.


lehet hogy van benne vitamin. de a többi cuccal amit be kéne vinni azokkal mi van? esszenciális zsírsavak, zsírban oldódó vitaminok és társaik? ezeket elég nehéz egy kapszulába belenyomni, ha menne már csak azt kapnánk a boltokban... a tápkiegek meg jók, de azok is csak kaják, nem szuperételek, nem szabad jelentős mértékben csak azokra támaszkodni. persze kiegészítőnek tökéletes pl tízóraira vagy uzsonnára egy jó fehérje turmix simán mehet.


ettől függetlenül nem értem mi a bajod a stílusommal. én indokoltam az álláspontomat, erre ha szeretnéd szakcikkeket is tudok prezentálni olyan oldalról ahol nem az első diétás tinik a fő célcsoport lásd femina, te viszont ignorálod és nem látod be hogy az említett példák amik miatt beszóltam teljes mértékig tévesek.


a tudomány fejlődik. az emberek viszont nem. vannak már egész értelmes étvágycsökkentők, amikkel frankón lehet koplalni de minek, vannak zsírfelszívódást csökkentők amik nem képesek semmit kezdeni a szénhidrátokkal, pedig azok jelentik a másik fő problémát, és vannak szerek amik az aktivált zsírsavak szállításában segítenek, ha nincs aktiválva hanem a zsírsejtben rohad akkor teljesen hasztalan, azaz edzés nélkül nem ér semmit. a tudomány jelenleg itt tart. a jövőben lehet hogy lesz majd valami olyan szer ami érdemben tudja koplalás nélkül aktiválni a zsírsejtekben tárolt trigliceridet, de amíg ez nem következik be addig az állításom áll. vagy koplalsz és úgy fogysz, vagy valamilyen módon akadályozod a felszívódást vagyis koplalsz, vagy aktívan mozogsz és max a fogyásodat korlátozó tényezőket próbálod kiiktatni.


remélem így a lelki világodnak is megfelel. egyébként igen testépítgetek pár éve, évi 2 diétával 14.-et tudtam le idén tavasszal, az elmúlt 7 évem jelentős részét azon cikkek tanulmányozásával töltöttem ami azzal foglalkozik hogy az iszonyat edzésmunkával, extra kajával és lemondással felépített izmok elvesztése nélkül hogyan tudnék fogyni. kövezz meg érte.

2011. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen igy mar megfelel a lelkemnek...a lenyeg tovabbra is az hogy csodaszerek nincsennek de bizony vannak "kapszulak" melyek sokat tudnak segiteni dieta es mozgas mellett...nics ertelme "veszekedni" hiszen ugyan azon az oldalon allunk csak en nem zarkozok el totalisan ezektol a szerektol es hiszem azt hogy egyeseknel mukodhet...(persze az is teny hogy nekem az a dolgom hogy ezekbe a szerekbe higgyek hiszen ilyen termekeket forgalmazo cegem van)...valoban "konyitasz' a dolgokhoz hiszen ahogy irtad testepito vagy en viszont testepito feleseg vagyok es egy ideje mar az elso sorbol bamulhatom az emberi test atalakulasait...
2011. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ember. leírom normálisan hogy hogyan működik. mit nem értesz ezen? "


Na az ilyen alpári, utolsó, senkifia, szocializálatlan bun kók miatt kezdem utálni ezt az oldalt. Mindig van egy kis f*** aki teszi itt nagyfiút...pppffff

2011. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!