Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 16-évesen hülyeség lenne ha...

16-évesen hülyeség lenne ha elmennék zsírleszívásra? Hol vannak ilyen helyek? Mennyibe kerül? Engedik 18 év alatt?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 70kg van egy kis felesleg a hasamon próbáltam már hasazni elkezdeni a fogyót (sokszor keveset,6után nincs kaja....stb.)De csak 3 hétig csináltam mert utána beteg lettem és abbamaradt de az alatt 3 hét alatt csak 2-2,5 kg-ot fogytam hát az semmi. Tudni kell rólam hogy nem vagyok túl kitartó, gyorsan akarom a változást és ha nem látok javulást akkor feladom sokszor volt már ez. Ezért szeretnék ilyen drasztikus megoldást. Gondoltam rá hogy tablettát szedek de anyum nem engedi :/. Meg hát drágák.
2011. máj. 17. 19:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
56%
Szerintem anyád
2011. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha a tablettát anyud nem engedi, a zsírleszívást engedné? De szerintem hülyeség ilyen fiatalon elmenned. Ha nem vagy kitartó, ne várd az eredményt sem. Szerintem a 3 hét alatt 2-2,5 kg, az jó. Folytatnod kellett volna, mert avval már értél el eredményt. Semmiképp ne menj zsírleszívásra 16 évesen.
2011. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem mehetsz 18 alatt.

Ha anyud nem engedi a tablettát (amiben mellesleg igaza van, mert a legtöbb hatástalan vagy rosszabb esetben káros vacak) ezt sem fogja.

A tabletta az lehet, hogy drága, de a zsírleszívás még drágább. Ezt találtam pl. Zsírleszívás áraink akciósan: 68.000 Ft régiónként....a has 4 régióból áll.és ez még olcsónak számít. Volt olyan oldal ahol 90-350 ezer volt egy terület.

Próbálj meg kevesebb szénhidrátot enni és többet mozogni, máshogy nem megy.

2011. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

18 éves kor alatt senki se vállalja, csak valami kontár, az meg úgy is fog kinézni.

A zsírleszívás után ugyanúgy fogsz zabálni, és megint meghízol.

2011. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
olvastam a szírleszívásról, hogy egyáltalán nem egészséges! + az úgy is feljön, mivel nem keméyn munkával érted el, nem is beszélve a csillagászati árról... Nem ajánlom, a 2,5 kiló fogyás pedig jó, de azalatt a hasazás alatt mit értesz? Mert nem fogsz hasból fogyni felülésekkel, ez egy régi legenda.
2011. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
elírtam: zsírleszívás! :D
2011. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Zsírleszívást a 20. életév után érdemes elvégeztetni, de nem ajánlom.

Folytasd a testmozgást és a kiegyensúlyozott diétákat!

2011. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem ezeket a gyerekeket. Komolyan.
2011. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
70 kiló? énis annyi vagyok :D nekem eszembe se jutna a zsírleszívás, pedig fiatalabb és alacsonyabb is vagyok nálad. Jó lehet, vastag a kezem meg van gy kis felesleg a hasamon, elfogadom, aki szeret az így szeret, aki nem szeret az harminckilenckilósan se szeretne.
2011. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor ez egy megfelelő alkalom arra, hogy megtanulj küzdeni a céljaidért. Ha most mindent a könnyebbik úton szerezel meg, akkor nehéz lesz az életed.
2011. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!