Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » úgy elmennék futni most úgy...

úgy elmennék futni most úgy 10körül, de kicsit félek. és dönteni se tudok. Szerinted?

Figyelt kérdés
van egykis feleslegem...szóval viccesen néznék ki élből:) zavarna ha néznének, bár az agyam tudja hogy le se sz@rják h én futok vagy mi, de valami mégis feszélyez:):S és nem tudom hogy a dunapartra (erzsébet híd és környéke, sok a kocsi tudom) vagy pedig a vérmezőre menyjek futni inkább..tudom hogy csak el kének ezdeni utánna minden rendbe lenne, de addig..:S
2010. márc. 19. 09:11
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és ott a tóth árpád sétány is opciónak:)
2010. márc. 19. 09:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kacérkodok a futás, vagy foci gondolatával most....

szép idő van.

Én egy focipályára megyek, ahol van futópálya is, és ott futok.

Nem tudom esetleg felétek van-e ilyen lehetőség...

Ez a városi focipálya, ingyen használható.

Ha meg nincs akkor külvárosi, területeket mondanák inkább...

de arra számíts, hogy ha "emberek" között futsz igenis meg fognak nézni....hogy hova fut, minek fut, ki ez???,

nem röhögnek ki, max magukban, de nem fogsz feltünés nélkül futni, hacsak nincs etióp futó alakod....

2010. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát az nincs:S:D
2010. márc. 19. 09:23
 4/5 anonim válasza:
Gyere a Margitszigetre. Én is oda készülök, csak össze kellene kapnom magam.... :)
2010. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni az emberekkel, amúgy én minden futóra és biciklisre büszke vagyok, mert tesznek legalább valamit az egészségükért. Ha rendszeresen futni fogsz, jobban is fog menni és büszke is leszel magadra. :) Ha zavarnak az emberek, próbálj kevésbé forgalmas részt keresni. Sok sikert és jó futást!
2010. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!