Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 50 éves nő vagyok,63 kg....

50 éves nő vagyok,63 kg. Hétközben tudom tartani a diétámat, viszont hétvégén nem.2-3 kg mindig "visszakúszik" rám. Milyen módszert ajánlotok arra, hogy tartósan megmaradjon a súlyom? Ideális lenne az 58 kg,162 cm magassághoz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem már most sem lehet olyan súlyos a helyzet, nekem 164 centivel, 65 kilóval még azt mondták, hogy jól nézek ki.

Az ideális súly szerintem nem csak paraméterektől függ, hanem alaktól és attól, hogy TE hogy érzed az adott alakkal magad! Ne feltétlenül a magazinok legyenek mérvadók, - ilyeneken felnőtt emberek biztos azt fogják írni, hogy még az 58 kiló is sok Neked - nem utolsó szempont az egészség, közérzet, erőnlét sem.


De ha mégis a diéta mellett döntesz a továbbiakban is - én inkább 1-2 hónapig csinálnám rendesen és így eredményesen, mint fél évig hullámzóan, nyögvenyelősen.

Szerintem hétvégén azért nem tudod tartani, mert otthon vagy, hétköznap meg nem. De tényleg gondold át, hogy szükséged van-e erre - nem lenne elég ha eljárnál valahova mozogni, ami kellemes Számodra?

2010. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat. Megpróbálom bertartani a hétvégén is a hétközbeni diétát. Lehet, hogy így tartósabban lemennének a kilók, és elérhetném a kitűzött 58 kg-ot. Csak sajnos nehéz akkor, amikor három férfira főzök és nekem is velük kell ennem. Így mindig ördögi körbe kerülök, mert a hétvégén felszedett 2-3 kg-ot kell hétközben leadnom, és így mindig odajutok, ahonnan elkezdtem. Annyi a jó benne, hogy tartósan most már nem megy fel a súlyom 10-15 kg-ot, mint régen. A mozgással úgy vagyok, hogy korábban tornáztam valamennyit, de mostanában lusta vagyok, várom a jó időt, amikor többet lehetek a szabadban.
2010. jan. 13. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!