Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valami étvágycsökkentő?

Valami étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
töltött káposzta..2-3 nagyobb töltés+4 nagy szelet kenyér csökkenti az étvágyad 5-6 órára
2011. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Adipex helyett nyugodtan vegyél spurit. Ugyanaz :))


Amúgy önuralom, drágám ;)

2011. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

figy, nekem lenne étvágyam, de üres a hűtő és a pénztárcám is.

tuti módszer, 2 hónap alatt 5kg-t fogytam. persze nem bánom, de jó lett volna, ha nem éhezek közben...


egyébként mozogj és ne zabálj :P

2011. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Mennyi sok kedves ember van itt. MIért nem lehet normálisan válaszolni? Lehet nem írt bővebben a kérdező arról mit is szeretne pontosan, de azért nem kell bunkónak lenni szerintem. Mi a francnak írogattok ide ha csak idegbeteg válaszokat tudtok adni?

A kérdezőnek: étvágycsökkentő sokféle van, neten rá tudsz keresni, a kérdés milyenre gondoltál. De fordulhatsz segítségért szakemberhez is ha komolyabb túlsúlyod van esetleg.

Vagy gyógyszertárban, drogériákban is érdeklődhetsz.

2011. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hálásan köszönöm :)
2011. jún. 11. 22:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom, hogy ne szedj ilyen vackokat. Ha abbahagyod, akkor utána ugyanúgy visszajön az étvágy. Biztos sok szénhidrátot és cukrot eszel, aminek az lesz a következménye, hogy egyre többet eszel ezekből. Sajnos én is így jártam. Eleinte csak egy héten kétszer ettem csokit, aztán elég hamar eljutottam arra a szintre, hogy ha nem ehettem naponta csokit, akkor ideges lettem és minden bajom volt. Aztán eldöntöttem, hogy nincs mese, változtatok. Elhagytam a káros szénhidrátokat, csak reggel eszek teljes kiőrlésű dolgokat. A nap többi részén a fehérjére koncentrálok. Az első héten szenvedtem, este állandóan eltört a mécses... de a második héten már semmi bajom nem volt, harmadik hétre pedig az se érintett meg, ha épp mellettem ettek csokit és kakaós csigát vagy bármi mást.

Próbáld meg, bírd ki! Ne költsd feleslegesen a pénzed!

2011. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én már sok mindent kipróbáltam,de nem jött be.

Nyugodtan próbáld ki az Adipexet,legjobb cucc a fogyáshoz,bárki bármit mond. Tisztában vagyok azzal,hogy a sok okostojás most jön,és elkezd okoskodni,lepontoz,de nem érdekel. A környezetemben nagyon sokan kipróbálták és látva a sikerüket,én is belevágtam. 4nap alatt 4kg ment le,úgy,hogy közben étvágyam sem volt,nem szenvedtem,és azt ettem,ami itthon volt,de annak is csak a felét. Viszont naponta 3l vizet megiszok,de ez kell is a gyógyszer mellé. De a legfontosabb,hogy amint elérem a kitűzött célt,onnantól kezdve lesz a legnehezebb,mert nem engedhetem el magam,és akkor sikerül meg is tartanom a súlyomat. Akkor is csak mindennek a felét fogom csak megenni,ez a legjobb módszer.

2011. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

4 nap alatt 4 kg vajon zsírból volt-e?:)))))


Van ám különbség a fogyás és a sikeres fogyás között is.

2011. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez nem okoskodás, de az a 4 kg víz volt... oké, lehet, h aztán megint fogysz egy csomót...izomból.

Aztán igen, marha nehéz lesz, h ne egyél úgy, ahogy eddig. Utána megunod és visszajön a duplája.

Saját tapasztalatból beszélek. De végre sikerült legyőzni ezeket a hülyeségeket.

2011. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia!


Próbáld ki a Béres-féle krómtablettát (Cr). A króm köztudottan étvágycsökkentő hatású.

Régen az emberek agyagot ettek... de ez túl durva. Inkább a krómot javasolnám.

2011. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!