Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen étvágycsökkentő cuccok...

Milyen étvágycsökkentő cuccok váltak be nektek?

Figyelt kérdés

Mellesleg ezek a szerek a gyomorkorgást és az éhséget csökkentik, vagy azt amikor a "szemem kívánja"? Csak csökkentik az étvágyat, v meg is szüntetik?

Ja és mi a neve, milyen drága és hol tudom megvenni???


2011. szept. 30. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bio cla+t krom tablettája .de más milyen krom tabletta is jó
2011. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a sima víz remekül bevállt.. ha sokat iszom később leszek éhes.. Azt még nem próbáltam, hogy mikor nagyon éhes vagyok akkor elmulasztja-e.. Mert akkor én eszem, de az biztos hogy később leszek éhes, mert telít..
2011. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hoodia

megszünteti

mindkettő

én gyógyszertárban veszem

2011. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nemszabad meg veszélyes de...adipex. Én szedem de nem kúraszerúen ,hanem amikor nagyobb banzáj van esküvő,szülinap,karácsony azokon a napokon beveszek egy szemet és elűzi az étvágyam,így sokkal kevesebbet eszek.
2011. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam semmi csodabogyó/spray/izé nem használt, anno mikor ilyenekkel kísérleteztem, volt almaecet, hoodia, krómtabletta, rosttabletta, famblok és hasonló vackok - semmi, még csak placebohatás se.


Az Adipex tényleg használ, az nem sárkányfű, veszélyes gyógyszer - de használ. Amfetaminszármazék, sok egyéb hatás (és mellékhatás) mellett az agy éhségközpontjára hat, az étvágyat, az éhséget és a sima kaja utáni sóvárgást is csökkenti, a gyomrod ugyanúgy korog, ha üres, de nem fog zavarni. Csak külföldről hozatva, netről rendelve hozzáférhető, nálunk nem forgalmazzák. Ebből kifolyólag hamisítják is.


Házipraktikaként a sok víz és a lassú, komótos evés értelemszerűen tényleg hatékony falánkság ellen, nekem személy szerint a kávé is elnyomja az éhséget, de ez gondolom nem általános érvényű. Sokaknál meg a rágó, a fogmosás hat így az erős mentolos íz miatt - nálam nem.


Éheztetni magad amúgy nem vezet sehová.

2011. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg hallottam olyanról, h valaki nem ilyen kis bogyókákat vesz be, hanem valami ízesített port felönt vízzel, asszem vmi teaféleséghez hasonló lesz igy belőle, és azt iszogatja, ettől múlik el az éhsége. Hallottatok már ilyenről? Állítólag vmelyik plázában kapni v mammut, westentd stb.
2011. szept. 30. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Sirályhojsza leírta. vagy tudatmódosító gyógyszer (drog, méreg) és hat az éhségközpontodra, vagy valami természetes összetevőjű holmi ami semmin nem változtat. már a porod, ami kapható a westendben.


az én válaszom pedig: kiegyensúlyozott étrend, ez csökkenti az étvágyat. 3 óránként evés mellett olyan nagyon nem lehet éhes az ember.

2011. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy a speed is, meg az extasy is nagyon jó étvágycsökkentő, régebben mikor éltem vele én is szépen leszálkásodtam, csak éppen szétesett a ciklusom, lelkileg instabillá váltam, fizikailag kimerültté, és egyfolytában beteg voltam. De tény, hogy egy keményebb buli után a kedvenc kajámra se bírtam ránézni se.


Viszont ehhez is hozzá lehet szokni, volt olyan ismerősöm aki ebéd előtt felrántott egy csíkot, aztán beverte a marhapörit gond nélkül.

Olyan nincs, ami mellett az egészséged is megmarad és hat is.

2011. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Cigi és még olcsóbb is mint a többi.Hátrány függő lehetsz évek alatt, szóval használd mondjuk 1-2 évig addig letudsz fogyni aztán leszoksz a cigiről.
2011. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha éhes vagy, de nem akarod magad teletömni, akkor egyél 1 almát, mert rostban gazdag és eltelít., vagy pl. a tejes kávé is eltelít, no cukorral és sovány tejet használok.
2012. máj. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!