Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az injekciós zsírbontás és...

Az injekciós zsírbontás és hatásai? Aki próbálta, legyen szíves, ossza meg a többiekkel a tapasztalatait. Eredmény, mellékhatás, stb. Mennyire érdemes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem szabadit meg a kiloktol,viszon tokeletes azoknak,akiknem nem olyan szep a testuk. ez alatt azt ertem, hogy ha van oldaladon olyan ronda puklis haj, ami kilog a csipogatyabol, vagy lottyedt alhas. azokat enyhiti, eltunteti. Sulyban nem visz le sokat max fel kg-ot. Szoval ha vki nagyon kover azt az orvos elkuldi.


a mezoterapia azoknak valo, akik kb 5-6 kg felesleggel rendelkeznek.

2011. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. júl. 24. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szivesen:) Szoval en csinaltattam mar ezt es nekem bejott. Azota sincs puklim. Most kb ugy nez ki a derekam mintha fuzot hordanek. Szoval jo eredmenye lett. Tipustol fugg, hogy mennyit visz le. Nekem 4 cm minusz volt egy kezeles. Ara alt 15 ezer ft korul mozog. Altalaban 3-szor 4-szer szoktak kezelni a noket, de van akinek mar 1 kezeles is eleg. Attol fugg, hogy mennyire problemas a paciens.


A jo orvos elkuldi azt, aki nagyon kover, mert azoknak elobb eletmodot kell valtani, aztan a "korrigalas".

A jo orvos el is latja hasznos eletviteli tanacsokkal a pacienst es felvilagositja, hogy az inzulin rezisztencia milyen szornyu dolgokra kepes.

2011. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!