Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van aki fogyott valamitől?...

Van aki fogyott valamitől? Mitől és mennyit, hogyan szedte/itta napi mennyit, mi a neve, hogyan táplálkozott, sportolt mellette, hány kg-ról hány kg ment le, visszajön e, mellékhatás, stb

Figyelt kérdés
ha van vélemény a herba chrom sf tabl-ról, azt is várom
2010. ápr. 30. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
sporttól és az egészséges táplálkozástól ;)
2010. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
13.48-nak igaza van :)
2010. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Egyél fele annyit mint eddig.

Tudom én ,hogy ez snassz,hogy ez így túl egyszerű,meg nem is egy divatos meg jól hangzó módszer de még mindenkinél bevált. Én már 14 kilót leadtam vele.

2010. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
35%
Én egy nap 2.szer eszek mindent és rendesen. Nem diétázok. 11-és 17.óra. Nekem már átállt a szervezetem erre. 2év alatt fogytam 21kg. És nem jött vissza semmi.Ennyi.Bár mit meg ehetsz csak mértékkel.
2010. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönet :)

tehát létezik olyan, hogy fogyás :)

2010. ápr. 30. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én kb 20%al ettem kevesebbet, és fitness kickboxoltam. Pörögtek lefelé a kilók. Pedig ettem fehér kenyeret, szaloncukrot, szóval kb ennyit a sok okoskodásról, az updateről..stb. Kevesebbet eszel és mozogsz és ennyi a recept.
2010. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

90 napossal fogytam 17 kg-t. fél év mulva visszaszedtem 5-ot.

reductillal (azota bevonták szerencsére, mert nagy a kísértés, de vérnyomásom bánta) fogytam le 10 kg-t ismét, na ebbol is 5 visszajott....

a lényeg: bármilyen modszert is választasz, ha már nem is "fogyokurázol", oda kell figyelni, mit eszel, mennyit és mikor, hogy meg is tartsd...mert erre nincs csodaszer.

2010. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hónap alatt 6 kilót fogytam az InnerLight zöld löttyétől, és sokan másoknak is sikerült. a fogyokuratabor.hu oldalon találsz még példákat. Ez nem fogyókúra, hanem a szervezet méregtelenítése. Lúgosító kaját kell enni és sokat mozogni mellette. Azért is jó, mert elveszi a cukor-éhséget és kevesebbet is kíván enni tőle az ember. A zöld löttynek csak annyi a mellékhatása, hogy megszűnhetnek betegségeid és pl. a bőr határozottan szebb lesz tőle. Én ezt tapasztaltam.
2010. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!