Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 55 kgr-ól meghiztam 58 kg-ra...

55 kgr-ól meghiztam 58 kg-ra és csak 165 cm vagyok ://Megint kövér lettem a derekam vastag lett és a hasam zsírpárnás oldaalam husis. Mit tegyek hogy a derekam ismét vékony legyen és a hasam formás? Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Az aerobik segit?? Hullahopp karika??
2011. jún. 16. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de 58 kg an még véletlenül sem vagy a kövér kategória. Úgy hogy ilyen hülyeségeket ne is mondj.

Mindenkinél van súly ingadozás. Szerintem ha elmész egy héten párszor futni és normálisan eszel, akkor újra eléred a kívánt súlyodat. Szóval ne parázz.

2011. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te nem kövér vagy, hanem anorexiás (gondolkodásmódodra értem), úgyhogy dokihoz kéne menned.
2011. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a súlyoddal van baj, hanem azzal, hogy úgy gondolod, hogy kövér vagy.
2011. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy kövér, hanem hogy a megszokott súlyához képest hízott. Az a 3kg nem a világ vége, 3-4hét alatt simán ledobod magadról. Jó az aerobik, az jól átmozgat, lényeg, hogy sportolj, és figyelj oda az étkezésedre. Te tudod, hogy mi miatt jött fel az a pár kiló.
2011. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát de hogyan lesz megint olyan formás oldalam????.Köszi a válaszokat denem azt kérdeztem hogy milyen hülyének tartotok.!!!
2011. jún. 17. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Kééépet!


Én 165 vagyok 60 kiló, 1-2 kilót leadnék, de mivel sportolok jól érzem magam a bőrömben:)

Amúgy én is 53-ról híztam meg erre, és érdekes, szerintem most jobb alakom van. (Sport miatt:))

2011. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Edit9010 válasza:

szia


olvass,kérdezz a mititkunk.hu-n.ha nem vásárolsz semmit,akkor is segítenek!

2011. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szüljél gyereket,aztán nem lesz időd ilyeneken gondolkozni, majd örülsz ha van fél órád magadra!
2011. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!