Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak annak van szép alakja,...

Csak annak van szép alakja, aki fogkúrázik és nagyon vékony?

Figyelt kérdés
Akinek (BMI index szerint) egészséges testsúlya van az már "husisnak" számít?
2011. okt. 28. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Aki nagyon vékony, annak szerintem egyáltalán nincs jó alakja.

Ezt nézd: [link]

2011. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet BMI alapján megmondani. Látni kell.


Én pl. 165 cm vagyok és 60 kg, a BMI szerint ideális, de aki megnéz mondjuk bikiniben, az látja, hogy igen sok helyen husis vagyok.


Ettől még VAN, akinek a husis alak a szép, csak akkor arra ne akarjuk már azt mondani, hogy vékony, és a vékony alakot ne akarjuk anorexiásnak, betegesnek beállítani önigazolásképp.

2011. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

fogalomzavarban leledzel.

a bmi kb 20 éve elavultnak tekinthető,nem mérvadó.

a husi meg izmosat jelent,

a hús az izom a zsír meg zsír.

egy vékony csajon nincs izom,tehát nincs formája.

amit meg figyelni érdemes az a testzsír%.

teljesen felesleges és egészségtelen magasan tartani a testzsírt,ezért ha magas,akkor élszerű a rendszeres sportos életmód mellett diétával kiegészíteni az életvitelt.

a szép meg mindenkinek mást jelent,de egy magas testzsírral rendelkező emberről az jut eszembe,hogy egészségtelen,nem az,hogy szép.

2011. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
74%
Hát én vékony vagyok (167 cm és 49 kg) még sem fogyózok, épp hogy gyümölcsöket/zöldségek helyett inkább húst eszek. :)
2011. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
én azt szeretem ha valaki sovány,de azért van rajta mit fogni.viszont ha valaki nagyon durván sovány az már visszataszító... : /
2011. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Linkelnétek képet?
2011. okt. 28. 23:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A fogyókúra nem feltétlenül kell hozzá!

Nekem az a szép, aki vékony, de formás, izmos is.

Ha a nagyon vékony alatt modellalkatot értesz, nekem az is tetszik.

2011. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

legyen vékony, vagy átlag teste, de ne sovány! sokkal fontosabb, hogy legyen tónusa a testnek, legyen elég izmos (nem kockás, csak nőies mértékben). Hiába vékony valaki, ha szétfolyik, az rondább, mint egy duci nő feszes bőrrel és szép ívekkel.

Képek:


sovány és löttyedt - nem szép: (ilyet nem volt könnyű találni, mert ezt az alakot nem reklámozzák - amit betettem, az egy idősebb nő lehet, de fiataloknál is simán előfordulhat ez a hiba, ha nem sportolnak fogyi közben) [link]


duci és löttyedt - ez sem szép: [link]


duci, de formás - majdnem jó :) [link]


vékony/átlagos, sportos csaj - a legjobb, minden álmom :) [link]

2011. okt. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó - hát, sebészettel könnyű (utolsó kép) :)


Kérdező - 1. fogyózásnak nem a vékonysághoz szokott köze lenni, hanem a magas testzsírhoz (fogyókúra --> hízás, ez elég jellemző összefüggés)

BMI szerint a legtöbb izmos ember elhízott. ez egy baromi régi, ideje múlt és alkalmatlan rendszer!

2011. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aczél jó a melléről ne beszéljünk, nekem soha nem lesz ilyen (nem fogok kés alá feküdni majd max. ha császározni kell egyszer), de a többi része szerintem "eredeti" rajta. Úgyis az a tapasztalatom, hogy a legtöbb pasi a nagy mellek és a formás fenék közül az utóbbit választja :) (tisztelet a kivételnek)
2011. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!